Bydlení pro studenty v Bratislavě

Vyberte si typ bydlení:

Chystáte se strávit kvůli studiu 1–6 měsíců v Bratislavě, v hlavním městě Slovenska? Nenechte nic na náhodě a najděte si v této evropské metropoli vhodný pronájem. Pak už si můžete jen užívat stáží, v poklidu studovat nebo třeba zajít na kulturní akce, které na Vás během Vašeho pobytu čekají.

Ideální bydlení můžete získat prostřednictvím společnosti Flatio, která se zaměřuje na zprostředkování střednědobých pronájmů. A jaké jsou 4 hlavní výhody využití služeb Flatio?

  1. Jednoduchost v zajištění bydlení
  2. Díky našemu týmu je sehnání pronájmu velmi snadné. Vy si jen vyberete bydlení, které vyhovuje Vašim potřebám. Poté požádáte majitele o rezervaci a počkáte na její schválení.

  3. Rychlost získání pronájmu
  4. Nejpozději do 24 hodin od rezervace bytu budete vědět, zda je pronájem Váš. Potom stačí doplnit údaje do smlouvy, kterou podepíšete online, a už můžete začít balit.

  5. Žádná platba kauce ani provize
  6. Na Flatio se žádná kauce ani provize neplatí. Zaplatíte pouze rezervační poplatek 500 Kč a nájem. Ušetřené peníze můžete využít třeba na zábavu v novém městě.

  7. Plně vybavené byty a pokoje
  8. Unavuje Vás stěhování do nového bytu? Vyzkoušejte Flatio a pronajměte si jeden z plně vybavených bytů, které inzerujeme na našich stránkách. Všechny byty jsme pro Vás osobně prověřili. Díky tomu si můžete být jistí, že virtuální prezentace jednotlivých nabídek z webu odpovídá skutečnosti.

Bytový dom na ulici Pražská, nachádzajúci sa necelých 20 minút pešo od centra, je určený najmä pre tých, čo hľadajú vynikajúcu voľbu cena/kvalita a lokalita. Ak si hľadáte na prenájom izbu s potrebným priestorom a súkromím, je “Pražská” tá správna voľba. Cena prenájmu zodpovedá dvom lôžkam v byte! Dve samostatné toalety plus jedna skutočne veľká kúpeľňa s dvoma sprchovými kútmi. Celý byt je…
1-izbový byt, čerstvo zrekonštruovaný, moderne a štýlovo zariadený v krásnej lokalite. Dom je priamo v oblasti lužných lesov, okolie je krásne, tiché a vhodné na prechádzky a športové aktivity. Niekoľko metrov od bytu je bratislavská dunajská hrádza (korčuľovanie, bicyklovanie, beh). Ďalej sa v okolí nachádzajú: * Ekonomická univerzita (cca 10 minút pešo) * supermarket, 2x reštaurácia, 3x pub …
Tento jednopokojový byt s balkónem najdete v bratislavské čtvrti Dúbravka. Užijete si všech výhod, které přináší bydlení v městě, a přitom budete jen kousek od přírody. Nedaleko se tyčí vrch Devínská Kobyla, který obklopuje národní přírodní rezervace. V ní se ukrývá například i zřícenina gotického radu Devín, který se vypíná nad stejnojmennou vesnicí. Za 10 minut dojdete u k nákupnímu centru…
Útulné suterénne štúdio v historickej vile so záhradou. Priestor má skvelú atmosféru, odhalený strop kde vidno tehly a jedinečnú konkávnu stenu. Pohodlne sa do bytu vojdu dvaja ľuďia a nachádza sa 5 minút od starého centra mesta. Objekt sa nachádza v krásnej štvrti s mnohými veľvyslanectvami a starými vilami. Byt sa nachádza 5-10 minút od historického centra mesta, kde nájdete mnoho štýlových…
Nádherný apartmán v Bratislave o rozlohe 20m2. Je plne zariadený novým nábytkom a elektrickými spotrebičmi. Apartmán má jednu izbu s posteľou pre 2 osoby, menšiu kuchyňu a kúpeľňu so sprchovým kútom a WC.
Jednoizbový byt nachádzajúci sa na v mestskej časti Ružinov na Trenčianskej ulici. V blízkosti sa nachádzaju banky, lezecké centrum, kaviarne, reštaurácie, kúpalisko,fitness centrum obchody /TESCO/. V blízkosti sa nachádza aj autobusová zastávka. Byt je plne vybavený.

Bratislava má studentům stále co nabídnout. Jakmile si zajistíte vhodné bydlení, pusťte se do jejího objevování. Zážitky na Vás čekají na každém rohu, nenechte si je utéct. Seznamte se v hlavním městě Slovenska třeba se studenty z jiných zemí a poznávejte společně zdejší kulturu.

Zobrazit více