Pronájmy pro účastníky programu Erasmus v Bratislavě

Vyberte si typ bydlení:

Studenti, pozor! Jedete v rámci svého Erasmu do Bratislavy? Hledáte bydlení a koleje nejsou to pravé pro Vás? Společnost Flatio Vám přináší širokou nabídku bytů a pokojů, které si můžete pronajmout z pohodlí svého domova. Nechte plavat představu, že na kolejích to přinejhorším nějak přežijete, a bydlete v zařízeném bytě nebo pokoji, kterému nechybí základní spotřebiče a připojení k internetu.

POZRITE sa na VIDEO z NAŠEJ LOFT NA YOUTUBE: "Loft 22m 2" Užite si relaxačný čas v tomto novo zrekonštruovanom loftovom byte vyzdobenom priemyselným charakterom a nový drevený nábytok, blízko starého mestského centra. Priestor Jedinečný zážitok pre osobu, ktorá miluje priemyselný dizajn a loftove bývanie. Celý byt je príkladnou ukážkou toho, ako vytvoriť malý priestor pre mladý pár, tak, aby…
Světlý a příjemný dvoupokojový byt, stylové a praktické vybavení a ideální pro jednu osobu nebo pár. Obývací pokoj je spojený s dobře vybavenou kuchyní, s gaučem pro relaxační večery. V ložnici je velká postel a prostorná šatní skříň. Koupelna má vanu se sprchovým koutem, umyvadlo a pračku. WC je samostatně. Pro vaše pohodlí máme WLAN s neomezeným připojením k Internetu. Upozorňujeme, že…
Plně vybavený slunečný byt v novostavbě v okrajové části Bratislavy plné zeleně (směr Brno), 20 minut autobusem do centra města. Byt je situovany na náměstí, přitom je v bezprostřední blízkosti se nachází lékaři, pizzerie, pub, kavárny, kino, Tesco a jiné. Prostorná terasa s grilem poskytuje prostor na večerní posezení s přáteli či ranní kavičku na čerstvém vzduchu.
S námi zařídíte bydlení skutečně rychle. To vše z pohodlí Vašeho aktuálního domova. Nabídku bytů si filtrujete podle Vašich preferencí. Poté si vyberete bydlení přesně pro Vás, počkáte na schválení rezervace majitelem a můžete se stěhovat do nového. Vše online a bez zbytečného papírování. Za celý rezervační proces platíte jen 500 Kč. Zda jsem byli vybráni zjistíte do 24 hodin. Za poskytování našich služeb si nic neúčtujeme žádné další poplatky, neplatíte kauci ani provizi.

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, ozvěte se nám. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 228 886 511 nebo e-mailu podpora@flatio.cz, případně nám nechat vzkaz na webovém chatu. Rádi vyřešíme všechny Vaše otázky a případné komplikace.

Nabízené byty si můžete v rámci střednědobého nájmu pronajmout na 1–6 měsíců, tedy podle délky Vašeho studijního programu. Nikdo Vás nebude omezovat a nutit podepsat nájemní smlouvu na rok, jak je to obvyklé. Chceme tyto stereotypy vymýtit a vytvořit lepší podmínky pro nájemníky i majitele. Na našich stránkách jednoduše a přehledně spojujeme nároky nájemníků a požadavky majitelů tak, aby byl celý proces co nejrychlejší a všichni byli spokojeni.

Jsme rádi, když jsou klienti spokojeni. A nejdůležitější ze všeho je zpětná vazba. Dejte nám vědět, jaké Vaše bydlení bylo a pomozte ostatním. Vaše zkušenosti mohou pomoci dalších nájemníkům.

Zobrazit více