Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na flatio.cz 127
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 11 863 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Barcelona 130 488 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Barcelona 200 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 16 m2
Celkový počet uskutečněných pronájmů přes Flatio v této lokalitě 16

Hodnocení lokality Barcelona

Lokalita Barcelona byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 9 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Barcelona zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Barcelona a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 127 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Barcelona, konkrétně v lokalitě Barcelona, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Barcelona a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Barcelona lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

22 539  / 30 dní
751  / den
Včetně všech služeb
22 539  / 30 dní
751  / den
Včetně všech služeb
od  15 715  / 30 dní
od  524  / den
Včetně všech služeb

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Barcelona. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Barcelona, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

22 539  / 30 dní
751  / den
Včetně všech služeb
22 539  / 30 dní
751  / den
Včetně všech služeb
od  15 715  / 30 dní
od  524  / den
Včetně všech služeb

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Barcelona a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Barcelona právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Barcelona je dostupná již za 11 863 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

22 539  / 30 dní
751  / den
Včetně všech služeb
22 539  / 30 dní
751  / den
Včetně všech služeb
od  15 715  / 30 dní
od  524  / den
Včetně všech služeb


Bydlení ve městě Barcelona je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Barcelona připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Barcelona právě pro vás.Pronájmy bytů v dalších lokalitách