Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Apt complex with pool - Maisonette 8
4 osoby
1 ložnice
Wi-Fi
Vybavený
od  36 570  / 30 dní
včetně služeb a internetu
StayProtection
Stay Benefits

Váš pobyt v této nemovitosti bude krytý naším StayProtection balíčkem, a to včetně Stay Benefits! Více informací

Byt k pronájmu - Atsipopoulo

translation

Popisek je zobrazen v původním jazyce.

Přeložit

Popisek byl přeložen automaticky.

Zobrazit v původním jazyce

Stay

About the accommodation
Located on the ground floor of the Stay, this very spacious two-floor maisonette offers a living/dining room, with a fully equipped kitchen (fridge, stove, coffee machine, boiler…).

On the first floor, the spacious bedroom includes a comfy queen bed, a desk and wardrobe as well as an ensuite bathroom with shower.

You also have access to a private terrace with outdoor furniture.

AC and toiletries included

Up to 4 people

Goo to know: Possibility to have 2 single beds downstairs (on request and for extra cost on site)

Property
Located in a little village, close to the northern coast of Crete, this beautiful stay is a complex of studios/apartments with a quirky charm and homely feel.

There are several outdoor areas to meet the other guests, gardens, a lovely pool and a spectacular rooftop terrace. All apartments are decorated with comfort in mind, and include all you need, from desks and fully equipped kitchen to comfy beds in spacious rooms.

The family of owners is very welcoming and wishes to create a place for remote workers from all over the world to meet, work and relax!

Work features
- Great WiFi (25-100 Mbps down)
- Printer / Scanner / Copy-machine
- Both shared and private workspaces

Home features
- Restaurant
- A/C
- Washing machine
- Swimming pool
- Vegetarian friendly
- Children friendly
- Pet friendly

Activities available onsite
- No activities on site but owners are happy to help you find activities around!


Area

Activities in the area
- Hiking
- Diving
- Horseback riding
- Tennis

Flora and fauna
People visiting Crete can dive into the abundance of exotic plants and animals, wild forests, deep ravines, rare plants, and flowers. Crete is the home of a rich variety of flora that contains, among many hundreds of others, 130 species of wild flowers and herbs which are unique to the island. Among these are dictamo (Organium dictamus), a herb made famous by Aristotle for its medicinal value. Another unusual feature is an evergreen variety, Varietus cretica.

The fauna of Crete is as equally diverse as the flora of Crete with many endemic and rare species of bird, animal and marine life to be found. The seas around Crete - the Mediterranean, Aegean, Ionian and Libyan are full of a wide array of marine life.

Being in Crete gives a wonderful opportunity to see some of the rarest European birds of prey with ease. The magnificent Cretan Golden eagle (Aquila chrysaetus) and the Lammergeyer (Gypaetus barbatus), a subspecies unique to Crete, stand out among the birds to be spotted here.

Social ecosystem
Accommodation is based in Rethymno, town located in the middle between two largest cities in Crete: Chania and Heraklion. The old town of Rethymno is one of the best-preserved towns of the Renaissance and it combines the oriental features of the Turkish period with Renaissance-style Venetian architecture. The center of activities in Rethymno's Old Town and it's port is the most popular spot of the town! It is lined with cafeterias and restaurants, while the seafront promenade is perfect for evening strolls.

The modern city of Chania, located about 1h drive from the accommodation extends well beyond the old town. What most of visitors usually want to see is located within the Venetian fortification wall in the old town thought. These are: the Venetian harbour and its many cafés and restaurants, museums, churches, Minoan excavations, narrow alleys with picturesque houses, the famous lighthouse, the covered market and many shops, some of which offer very interesting products.

Going to Heraklion will take around 1h15m. The sea, the area's antiquities, excellent food - coffee, and friendly welcoming people make this contemporary town a delightful place to visit. Wander around the bazaars of Heraklion and take in the rich colors, tantalizing smells, and intense flavors. The Pateles open market is a melting pot of Heraklion society and sells everything from spices to books to leather. It’s loud and lively chaos is a must-have experience when visiting the capital of Crete, and it is frequented by long-term travelers.


Practical

How to get there
International airports:
Chania Airport (CHQ)
Heraklion Airport (HER)

To get to the accommodation from the airport:
from Chania Airport:
- by public transport: take a bus to Rethymno (1h35m, 8-9€, only 5 times per week!), then take a bus to Pantheon Atsipopoulou (9m, 1-2€), from there you will have a 10 min walk to the accommodation
- by car: 1h15m drive

from Heraklion Airport:
- by public transport: take a bus number 6, 8 or 19 to Heraklion (12m, 1-2€), then change to bus to Rethymno (1h45m, 6-12€), from there take another bus to Pantheon Atsipopoulou (9m, 1-2€), from there you will have a 10 min walk to the accommodation
- by car: 1h15m drive

Property guidelines
1. No smoking
2. Check-in time:
3. Check out time:

Zůstaňte na

O ubytování
Tento velmi prostorný dvoupodlažní mezonet se nachází v přízemí Stay a nabízí obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní (lednice, sporák, kávovar, bojler...).

V prvním patře se nachází prostorná ložnice s pohodlnou manželskou postelí, psacím stolem a šatní skříní a vlastní koupelnou se sprchou.

Máte také přístup na soukromou terasu s venkovním nábytkem.

Klimatizace a toaletní potřeby v ceně

Až pro 4 osoby

Co je třeba vědět: Možnost 2 samostatných lůžek v přízemí (na vyžádání a za příplatek na místě)

Objekt
Tento krásný pobyt se nachází v malé vesničce nedaleko severního pobřeží Kréty a představuje komplex studií/apartmánů s nepředvídatelným šarmem a domácí atmosférou.

K dispozici je několik venkovních prostor pro setkávání s ostatními hosty, zahrady, krásný bazén a velkolepá střešní terasa. Všechny apartmány jsou zařízeny s ohledem na pohodlí a zahrnují vše, co potřebujete, od psacích stolů a plně vybavené kuchyně až po pohodlné postele v prostorných pokojích.

Rodina majitelů je velmi vstřícná a přeje si vytvořit místo pro setkávání, práci a odpočinek pracovníků na dálku z celého světa!

Pracovní funkce
- Skvělá Wi-Fi (25-100 Mb/s směrem dolů)
- Tiskárna / skener / kopírka
- Sdílené i soukromé pracovní prostory

Domácí funkce
- Restaurace
- KLIMATIZACE
- Pračka
- Bazén
- Vegetariánský přátelský
- Vhodné pro děti
- Přátelský k domácím mazlíčkům

Aktivity na místě
- Žádné aktivity na místě, ale majitelé vám rádi pomohou najít aktivity v okolí!


Oblast

Aktivity v okolí
- Pěší turistika
- Potápění
- Jízda na koni
- Tenis

Flóra a fauna
Návštěvníci Kréty se mohou ponořit do hojnosti exotických rostlin a zvířat, divokých lesů, hlubokých roklí, vzácných rostlin a květin. Kréta je domovem bohaté flóry, která kromě mnoha stovek dalších obsahuje 130 druhů divokých květin a bylin, které jsou pro ostrov jedinečné. Patří mezi ně například diktam (Organium dictamus), bylina, kterou pro její léčivou hodnotu proslavil už Aristoteles. Další zvláštností je stálezelený druh Varietus cretica.

Stejně rozmanitá jako krétská flóra je i krétská fauna, kde se vyskytuje mnoho endemických a vzácných druhů ptáků, zvířat a mořských živočichů. Moře v okolí Kréty - Středozemní, Egejské, Jónské a Libyjské - jsou plná nejrůznějších mořských živočichů.

Pobyt na Krétě poskytuje skvělou příležitost snadno pozorovat některé z nejvzácnějších evropských dravců. Mezi ptáky, které zde můžete spatřit, vyniká nádherný krétský orel skalní (Aquila chrysaetus) a orel lampasák (Gypaetus barbatus), poddruh, který je na Krétě jedinečný.

Sociální ekosystém
Ubytování se nachází v Rethymnu, městě ležícím uprostřed mezi dvěma největšími městy na Krétě: Chania a Heraklion. Staré město Rethymno je jedním z nejzachovalejších renesančních měst a spojuje orientální prvky tureckého období s renesanční architekturou benátského stylu. Centrum dění ve starém městě Rethymno a jeho přístav je nejoblíbenějším místem města! Je lemováno kavárnami a restauracemi, zatímco pobřežní promenáda je ideální pro večerní procházky.

Moderní město Chania, které se nachází asi 1 hodinu jízdy od ubytování, se rozkládá daleko za starým městem. To, co většina návštěvníků obvykle chce vidět, se nachází uvnitř benátské hradební zdi ve starém městě myšleno. Jsou to: benátský přístav a jeho četné kavárny a restaurace, muzea, kostely, minojské vykopávky, úzké uličky s malebnými domky, slavný maják, krytá tržnice a mnoho obchodů, z nichž některé nabízejí velmi zajímavé zboží.

Cesta do Heraklionu trvá asi 1 h15 m. Moře, starožitnosti této oblasti, vynikající jídlo - káva a přátelští pohostinní lidé dělají z tohoto současného města nádherné místo k návštěvě. Toulejte se po bazarech v Heraklionu a vnímejte syté barvy, dráždivé vůně a intenzivní chutě. Otevřený trh Pateles je tavicím kotlem heraklionské společnosti a prodává se zde vše od koření přes knihy až po kůži. Jeho hlučný a živý chaos je při návštěvě hlavního města Kréty nepostradatelným zážitkem, který navštěvují i dlouhodobí cestovatelé.


Praktické

Jak se tam dostat
Mezinárodní letiště:
Letiště Chania (CHQ)
Letiště Heraklion (HER)

Jak se dostat do ubytování z letiště:
z letiště Chania:
- odtud je to k ubytování 10 minut chůze: veřejnou dopravou: autobusem do Rethymna (1h35m, 8-9€, pouze 5x týdně!), poté autobusem do Pantheonu Atsipopoulou (9m, 1-2€)
- autem: 1h15m jízdy

z letiště Heraklion:
- autobusem č. 6, 8 nebo 19 do Heraklionu (12 m, 1-2 €), pak přestupte na autobus do Rethymna (1 h45 m, 6-12 €), odtud dalším autobusem do Pantheon Atsipopoulou (9 m, 1-2 €), odtud 10 minut chůze k ubytování
- autem: 1h15m jízdy

Pokyny k ubytování
1. Zákaz kouření
2. Čas příjezdu: 8:00 - 10:00 hod:
3. Čas příjezdu: 10:00 hod:

Zobrazit více
Rychlost internetu pro vzdálenou práci nebo zábavu

Stahování

N/A Mbps

Nahrávání

N/A Mbps

Pronajímatel zatím nevyplnil rychlost internetového připojení. Požádejte o tuto informaci.

Vybavení
Základní nábytek
Rozkládací pohovka
Pohovka
Židle
Stůl
Konferenční stolek
Psací stůl
Šatní skříň
Komoda
Šatní skříň
Skříňka
Zrcadlo
Pro co nejpohodlnější pobyt
Matrace
Povlečení
Ručníky
Pánve, hrnce
Nádobí
Příbory
Sklenice
Houbička
Žehlící prkno
Sušák na prádlo
Smeták
Mop
Kbelík
Elektronická zařízení
Klimatizace
Mobilní klimatizace
Apple TV
Chromecast
TV
Projektor
Žehlička
Fén
Pračka
Sušička
Mrazák
Lednice
Mikrovlnná trouba
Trouba
Myčka nádobí
Kávovar
Bojler na vodu
Topinkovač
Pomalý hrnec
Elektrický vařič
Plynový vařič
Chladnička na víno
Výrobník ledu
Playstation
Xbox
Nintendo
Jiná herní konzole
Robotický vysavač
Vysavač
Robotická sekačka na trávu
Sekačka na trávu
Tiskárna
Skener
Stavební záležitosti
Balkon
Terasa
Topení
Topení (elektrické)
Něco pro děti
Dětská postýlka
Postel pro dítě
Dětská židlička
Elektronická chůvička
Monitor dechu
Kočárek
Záchodové sedátko
Nočník
Dětská vanička
Přebalovací pult
Stolička
Hračky
Dětské hřiště (venkovní)
Bezpečnostní vybavení
Bezpečnostní zámek
Bezpečnostní vstupní dveře
Detektor kouře
Detektor oxidu uhelnatého
Trezor
Standardní zámek na dveřích
Předplatné (zahrnuto v ceně nájmu)
Kabelová televize
Netflix
HBO MAX
Amazon Prime
Apple TV+
Disney+
Hulu
YouTube TV
Spotify
Úklid
Snídaně
Něco navíc
Krb
Kulečník
Gril
Bazén
Koupací sud
Vířivka
Sauna
Garáž
Přístupnost
Bezbariérový přístup
Výtah
Madlo
Sedátko ve sprše
Židle do sprchy
Schodišťový výtah
Zobrazit více
Pokoje a vybavení
Shower icon
Ložnice
Soukromá koupelna
Ukázat vybavení
Living room icon
Obývací pokoj
Kitchen icon
Kuchyně
Podmínky pronájmu
Nájem a poplatky Kdy budu co platit?
Nájem za 30 dní
36 570 
Kauce
0 
Služby a internet
v ceně nájmu
Servisní poplatek
Délka pronájmu
Min. délka pronájmu
14 dní
Max. délka pronájmu
neomezeně
Dostupné od
27.09.2023
Pravidla
Kouření zakázáno
Zvířata povolena
Oslavy zakázány
Vhodné pro rodiny s dětmi
StayProtection pro nájemníky

Vždy, když pronajímáte přes Flatio, se na vás automaticky vztahuje náš balíček StayProtection.

 • Garance nastěhování
  zajišťující, že budete mít vždy kde bydlet, i když vše nepůjde podle plánu
 • Vyvážená nájemní smlouva vhodná pro žádosti o víza
  poskytující stejná práva oběma stranám a zvyšující flexibilitu vašeho pobytu
 • Žádné vratné kauce
  a s nimi spojené finanční zátěže vysokých záloh předem
 • 100% ochrana peněz
  která zaručuje, že vaše transakce jsou vždy bezpečné a bez podvodů
 • Podpora 7 dní v týdnu
  která je tu pro vás po celou dobu vašeho pronájmu
Stay Benefits*

Při rezervaci tohoto ubytování získáte také rozšířenou ochranu v podobě Stay Benefits - jedinečné nabídky zaštítěné společností AXA! Tento balíček zahrnuje:

 • Pojištění odpovědnosti
  poskytující ochranu v případě, že byste omylem způsobili jakoukoli škodu
 • Asistenční služby
  pro jakékoli potenciální problémy během vašeho pobytu, jako je přerušení připojení k internetu, závady v síti (elektřina, plyn, topení), zablokované dveře nebo poruchy domácích spotřebičů
Storno podmínky
Přísné (30 dní)
Rezervaci můžete zrušit zdarma do 30 dní před nastěhováním. Přečtěte si podrobnější storno podmínky.
Ceny jsou konečné. Na Flatio nejsou žádné skryté poplatky. Veškeré služby (elektřina, voda, plyn) včetně Wi-Fi jsou již zahrnuty v nájemném.
Zrušte zdarma. U této nabídky platí Přísné (30 dní) storno podmínky. Přečíst storno podmínky
Garance nastěhování. V případě, že nemovitost není v pořádku, uhradíme náhradní ubytování až na 7 dní. Více informací
Ověřená nájemní smlouva. Prohlédněte si smlouvu online z pohodlí vašeho domova. Zobrazit vzor smlouvy
Dostupnost nabídky
Podívejte se, v jakých termínech je nabídka dostupná
O majiteli
Manolis K.
Na Flatio od července 2022
Manager of a beautiful Residence in Rethymno

My name is Manolis. I am 36 years old. I was born in nearby town of Rethymno. I have grown up & lived in sunny Crete. I have graduated on Business Administration at the University of Luton, UK. I love sports and I love traveling.
As a local, I can help you get the most out of your visit to this great island that I live in, know and love.
I am excited to welcome you, together with my mother (architect) and father (physician).
We offer a unique living experience for young urban people,
who want to live centrally and be part of a community.
Our apartments are modern, cozy and bright, with a unique design.
Our buildings date from the 1700-1800 and have been recently refurbished,
respecting heritage and its modernist architecture.
They have been transformed into smart buildings, sustainable and eco-friendly.
Více o majiteli
Chcete se na něco zeptat?
Není vám něco jasné nebo potřebujete více informací? Pošlete dotaz majiteli.

Manolis obvykle na zprávy odpovídá během pár minut .

Kde budete bydlet
Projít okolí bytu
Nejčastější dotazy k této nabídce
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

5 důvodů, proč si vybrat tuto nabídku na Flatio
Už žádné osobní prohlídky, stres a zklamání! Celý pronájem vyřešíte okamžitě.
Získáte podporu Flatio po celou dobu vašeho pronájmu.
Celou smlouvu o pronájmu si přečtete ještě před rezervací.
Platba je zcela bezpečná. Můžete platit i kartou nebo Bitcoinem.
Oproti realitním kancelářím ušetříte průměrně 10 000 Kč.
Často kladené dotazy
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

Další nabídky, které by se vám mohly líbit
od  36 570  / 30 dní
od  1 219  / den
Včetně všech služeb
Pokračovat