Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Barcelona Center Beach Top Design
4 osoby
2 ložnice
2 koupelny
70 m2
Wi-Fi
Vybavený
59 633  / 30 dní
včetně služeb a internetu
StayProtection
Stay Benefits

Váš pobyt v této nemovitosti bude krytý naším StayProtection balíčkem, a to včetně Stay Benefits! Více informací

Byt k pronájmu - Barcelona

translation

Popisek je zobrazen v původním jazyce.

Přeložit

Popisek byl přeložen automaticky.

Zobrazit v původním jazyce

Exclusive Apartment in the center of Barcelona, ​​historic building, next to the Catedral del Mar. Close to the sea, surrounded by wonderful restaurants, shops and the Picasso Museum. Next to the exclusive cocktail bar Monk Barcelona. With elevator.
GOING OUT: HISTORY, CUISINE, ART, BEACH, NIGHTLIFE

The apartment is in the center of Barcelona. From the balcony you can see less than 20 meters away the main facade of the cathedral of Santa Maria del Mar, the protagonist of the bestseller THE CATHEDRAL OF THE SEA.

Of course, if you like history and medieval period, this is your place.

Located in the Gothic Quarter, in the Born area where today are positioned workshops and art galleries, local fashion designers, great terraces and restaurants offering many dining options.

There are also streets around the apartment now iconic like the one where the movie "Perfume" based on the book by Patrick Suskind was filmed. From the apartment you can go walking to the beach of Barceloneta in less than ten minutes.

Fifteen minutes you can also find the famous Plaza Real, in which Woody Allen filmed Vicky, Cristina, Barcelona.

And if you don't feel like walking, don't worry, the subway is right next door and there are also several bus lines that take you to any part of the city.

Also very close is the shopping street Portal del Angel. Where you can find anything you need: boutiques, bookstores, etc! Not only the most popular stores, also original products from small shops, decorating shops, crafts, or whatever you can not find anywhere else.

And the best is to wander through the streets and end up at the Church of Pi, a jewel of Romanesque art, or the Church of San Felipe Neri. Or, if you prefer to walk with the family on the Ramblas surrounded by flowers up to the fantastic Boqueria market and then down to walk past the restored building of the Liceu, the port and reach the promenade.

If you like music and architecture you can find also next to the apartment the Palau de la Música, a jewel of Catalan modernist architect Domenech i Muntaner, a disciple of Gaudí, the architect of the Sagrada Familia.

And if you walk up all Via laietana you would see also part of the Roman walls. So, you have the whole history of the city within walking distance.
Although the best is the apartment itself. As it is in the Gothic and old fishing district, the architect took the original structure and reconverted into a dream.
Looks like you're in another era, but with the comforts of XXI century.

A loft design but with the air of an old fisherman's house. Sometimes it feels like being on a boat. You have two balconies overlooking medieval, many light, and much comfort. It is ideal for families with children, romantic couples or groups of friends who want to have fun.

Also, if you like football and want to see FC Barcelona in their natural habitat, the Nou Camp, if you want to watch live the best players in the world, Messi, Piqué, Valdés, Xavi, Iniesta, Villa, Puyol and Fabregas , the legendary "dream team" that Pep Guardiola created you can access within minutes by subway from the apartment.

Of course, if you want to have fun and spend some romantic days surrounded by history and glamor, this is your place.

BARCELONA

Barcelona, capital of the Mediterranean, in the region of Catalonia, northeast of Spain. Its lifestyle, architecture, its people, its own language, cuisine, and the style of the locals, make of the city its own unique identity. Barcelona has it all, this is the best definition of the city of Barcelona. It is also a good base to go to the Balearic Islands Mallorca, Menorca or Ibiza, the Costa Brava or the Costa del Levante. You can also visit a few hours by boat the Italian island of Sardinia.

Exkluzivní apartmán v centru Barcelony, historická budova, vedle katedrály Catedral del Mar. Blízko moře, obklopen skvělými restauracemi, obchody a Picassovým muzeem. Vedle exkluzivního koktejlového baru Monk Barcelona. S výtahem.
VYJÍŽDÍ: HISTORIE, KUCHYNĚ, UMĚNÍ, PLÁŽ, NOČNÍ ŽIVOT

Apartmán se nachází v centru Barcelony. Z balkonu je necelých 20 metrů od něj vidět hlavní průčelí katedrály Santa Maria del Mar, hlavní hrdinky bestselleru KATEDRÁLA MOŘE.

Samozřejmě, pokud máte rádi historii a středověké období, je toto místo pro vás to pravé.

Nachází se v gotické čtvrti, v oblasti Born, kde jsou dnes umístěny dílny a umělecké galerie, místní módní návrháři, skvělé terasy a restaurace nabízející mnoho možností stravování.

V okolí bytu jsou také dnes již kultovní ulice, jako například ta, kde se natáčel film "Parfém" podle knihy Patricka Suskinda. Z apartmánu můžete jít pěšky na pláž Barceloneta za méně než deset minut.

Za patnáct minut najdete také slavné náměstí Plaza Real, na kterém Woody Allen natáčel film Vicky, Cristina, Barcelona.

A pokud se vám nechce chodit pěšky, nezoufejte, metro je hned vedle a k dispozici je také několik autobusových linek, které vás dopraví do kterékoli části města.

Velmi blízko je také nákupní ulice Portal del Angel. Kde najdete vše, co potřebujete: butiky, knihkupectví atd Nejen nejoblíbenější obchody, ale také originální výrobky z malých obchůdků, obchody s dekoracemi, řemeslnými výrobky nebo čímkoli, co jinde nenajdete.

A nejlepší je toulat se uličkami a skončit u kostela Pi, skvostu románského umění, nebo u kostela San Felipe Neri. Nebo pokud dáváte přednost procházce s rodinou po ulici Ramblas obklopené květinami až k fantastickému trhu Boqueria a pak dolů, abyste se prošli kolem zrestaurované budovy Liceu, přístavu a došli na promenádu.

Pokud máte rádi hudbu a architekturu, najdete vedle apartmánu také Palau de la Música, klenot katalánského modernistického architekta Domenecha i Muntanera, žáka Gaudího, architekta chrámu Sagrada Familia.

A kdybyste prošli celou Via laietana, viděli byste také část římských hradeb. Celou historii města tak máte v docházkové vzdálenosti.
I když nejlepší je samotný byt. Jelikož se nachází v gotické a staré rybářské čtvrti, architekt vzal původní strukturu a přestavěl ji na sen.
Vypadá to, jako byste se ocitli v jiné době, ale s komfortem 21. století.

Loftový design, ale s atmosférou starého rybářského domu. Někdy si připadáte jako na lodi. Máte dva balkony s výhledem na středověk, mnoho světla a mnoho pohodlí. Je ideální pro rodiny s dětmi, romantické páry nebo skupiny přátel, kteří se chtějí bavit.

Také, pokud máte rádi fotbal a chcete vidět FC Barcelona v jejich přirozeném prostředí, Nou Camp, pokud chcete sledovat naživo nejlepší hráče na světě, Messi, Piqué, Valdés, Xavi, Iniesta, Villa, Puyol a Fabregas , legendární "tým snů", který Pep Guardiola vytvořil, můžete se dostat během několika minut metrem z bytu.

Pokud se ovšem chcete bavit a strávit několik romantických dní obklopeni historií a leskem, je to vaše místo.

BARCELONA

Barcelona, hlavní město Středomoří v regionu Katalánsko na severovýchodě Španělska. Její životní styl, architektura, lidé, vlastní jazyk, kuchyně a styl místních obyvatel vytvářejí z města jeho jedinečnou identitu. Barcelona má všechno, to je nejlepší definice města Barcelony. Je také dobrou základnou pro výlety na Baleárské ostrovy Mallorca, Menorca nebo Ibiza, na pobřeží Costa Brava nebo Costa del Levante. Několik hodin plavby lodí můžete navštívit také italský ostrov Sardinie.

Zobrazit více
Rychlost internetu pro vzdálenou práci nebo zábavu

Stahování

N/A Mbps

Nahrávání

N/A Mbps

Pronajímatel zatím nevyplnil rychlost internetového připojení. Požádejte o tuto informaci.

Vybavení
Základní nábytek
Rozkládací pohovka
Pohovka
Židle
Stůl
Konferenční stolek
Psací stůl
Šatní skříň
Komoda
Šatní skříň
Skříňka
Zrcadlo
Pro co nejpohodlnější pobyt
Matrace
Povlečení
Ručníky
Pánve, hrnce
Nádobí
Příbory
Sklenice
Houbička
Žehlící prkno
Sušák na prádlo
Smeták
Mop
Kbelík
Elektronická zařízení
Klimatizace
Mobilní klimatizace
Apple TV
Chromecast
TV
Projektor
Žehlička
Fén
Pračka
Sušička
Mrazák
Lednice
Mikrovlnná trouba
Trouba
Myčka nádobí
Kávovar
Bojler na vodu
Topinkovač
Pomalý hrnec
Elektrický vařič
Plynový vařič
Chladnička na víno
Výrobník ledu
Playstation
Xbox
Nintendo
Jiná herní konzole
Robotický vysavač
Vysavač
Robotická sekačka na trávu
Sekačka na trávu
Tiskárna
Skener
Stavební záležitosti
Balkon
Terasa
Topení
Topení (elektrické)
Něco pro děti
Dětská postýlka
Postel pro dítě
Dětská židlička
Elektronická chůvička
Monitor dechu
Kočárek
Záchodové sedátko
Nočník
Dětská vanička
Přebalovací pult
Stolička
Hračky
Dětské hřiště (venkovní)
Bezpečnostní vybavení
Bezpečnostní zámek
Bezpečnostní vstupní dveře
Detektor kouře
Detektor oxidu uhelnatého
Trezor
Standardní zámek na dveřích
Předplatné (zahrnuto v ceně nájmu)
Kabelová televize
Netflix
HBO MAX
Amazon Prime
Apple TV+
Disney+
Hulu
YouTube TV
Spotify
Úklid
Snídaně
Něco navíc
Krb
Kulečník
Gril
Bazén
Koupací sud
Vířivka
Sauna
Garáž
Přístupnost
Bezbariérový přístup
Výtah
Madlo
Sedátko ve sprše
Židle do sprchy
Schodišťový výtah
Zobrazit více
Pokoje a vybavení
Shower icon
Ložnice
30 m2
Neprůchozí
Soukromá koupelna
Ukázat vybavení
Shower icon
Ložnice 2
30 m2
Ukázat vybavení
Living room icon
Obývací pokoj
Kitchen icon
Kuchyně
Podmínky pronájmu
Nájem a poplatky Kdy budu co platit?
Nájem za 30 dní
59 633 
Kauce
0 
Služby a internet
v ceně nájmu
Servisní poplatek
Délka pronájmu
Min. délka pronájmu
33 dní
Max. délka pronájmu
360 dní
Dostupné od
07.10.2023
Pravidla
Kouření zakázáno
Zvířata zakázana
Oslavy zakázány
Vhodné pro rodiny s dětmi
StayProtection pro nájemníky

Vždy, když pronajímáte přes Flatio, se na vás automaticky vztahuje náš balíček StayProtection.

 • Garance nastěhování
  zajišťující, že budete mít vždy kde bydlet, i když vše nepůjde podle plánu
 • Vyvážená nájemní smlouva vhodná pro žádosti o víza
  poskytující stejná práva oběma stranám a zvyšující flexibilitu vašeho pobytu
 • Žádné vratné kauce
  a s nimi spojené finanční zátěže vysokých záloh předem
 • 100% ochrana peněz
  která zaručuje, že vaše transakce jsou vždy bezpečné a bez podvodů
 • Podpora 7 dní v týdnu
  která je tu pro vás po celou dobu vašeho pronájmu
Stay Benefits*

Při rezervaci tohoto ubytování získáte také rozšířenou ochranu v podobě Stay Benefits - jedinečné nabídky zaštítěné společností AXA! Tento balíček zahrnuje:

 • Pojištění odpovědnosti
  poskytující ochranu v případě, že byste omylem způsobili jakoukoli škodu
 • Asistenční služby
  pro jakékoli potenciální problémy během vašeho pobytu, jako je přerušení připojení k internetu, závady v síti (elektřina, plyn, topení), zablokované dveře nebo poruchy domácích spotřebičů
Storno podmínky
Sousedské (14 dní)
Rezervaci můžete zrušit zdarma do 14 dní před nastěhováním. Přečtěte si podrobnější storno podmínky.
Ceny jsou konečné. Na Flatio nejsou žádné skryté poplatky. Veškeré služby (elektřina, voda, plyn) včetně Wi-Fi jsou již zahrnuty v nájemném.
Zrušte zdarma. U této nabídky platí Sousedské (14 dní) storno podmínky. Přečíst storno podmínky
Garance nastěhování. V případě, že nemovitost není v pořádku, uhradíme náhradní ubytování až na 7 dní. Více informací
Ověřená nájemní smlouva. Prohlédněte si smlouvu online z pohodlí vašeho domova. Zobrazit vzor smlouvy
Dostupnost nabídky
Podívejte se, v jakých termínech je nabídka dostupná
Naposledy aktualizováno před 15 hodinami
O majiteli
Familia P.
Na Flatio od ledna 2023
Srdečný pronajímatel
Our apartments are truly special and full of soul. Suitable for all those who want to enjoy their holidays, feel at home on a business trip, or take advantage of all that the city has to offer due to its exceptional location (something for which students thank us very much). These are apartments with all the comforts, isolated from the noise while being in the very center of the city. Equipped with all the necessities: from WIFI connection, essential to enjoy the city and plan the day before leaving home, to a corkscrew to unblock the Spanish wine and savor it slowly after a long day...

Our way of being brings us closer to people. We accompany you throughout the process, from the moment of booking to departure. We give them advice according to their preferences and we enrich their stay so that they can make the most of the city and, of course, the apartment.
Více o majiteli
Chcete se na něco zeptat?
Není vám něco jasné nebo potřebujete více informací? Pošlete dotaz majiteli.

Familia obvykle na zprávy odpovídá během pár minut .

Kde budete bydlet
Projít okolí bytu
Parkování - placené
5 minut
Metro
5 minut
MHD
5 minut
MHD noční
5 minut
Potraviny
2 minuty
Bar
2 minuty
Restaurace
50 minut
Pošta
7 minut
Lékárna
2 minuty
Nejčastější dotazy k této nabídce
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

5 důvodů, proč si vybrat tuto nabídku na Flatio
Už žádné osobní prohlídky, stres a zklamání! Celý pronájem vyřešíte okamžitě.
Získáte podporu Flatio po celou dobu vašeho pronájmu.
Celou smlouvu o pronájmu si přečtete ještě před rezervací.
Platba je zcela bezpečná. Můžete platit i kartou nebo Bitcoinem.
Oproti realitním kancelářím ušetříte průměrně 10 000 Kč.
Často kladené dotazy
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

Další nabídky, které by se vám mohly líbit
69 369  / 30 dní
2 312  / den
Včetně všech služeb
53 548  / 30 dní
1 785  / den
Včetně všech služeb
Pokračovat