Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Charming Loft Lisbon Avenida

5 osob
2 ložnice
100 m2
Wi-Fi
Vybavený
od  90 909  / 30 dní
včetně služeb a internetu
StayProtection
Stay Benefits

Váš pobyt v této nemovitosti bude krytý naším StayProtection balíčkem, a to včetně Stay Benefits! Více informací

Byt k pronájmu - Lisabon
translation

Popisek je zobrazen v původním jazyce.

Přeložit

Popisek byl přeložen automaticky.

Zobrazit v původním jazyce

By taking care of you, we take care of everyone!
Our apartment guarantees compliance with all control and surveillance procedures for COVID-19 in accordance with the legal standards and guidelines adopted by the health services in our country.
This certification aims at protecting all of us and ensuring greater security for our guests.
We have received specialized training on what measures to adopt in the prevention and control of infection in Tourist Accommodations.
For your safety, we have available to all our guests the content of our internal protocol containing detailed information on how to comply with the basic rules of precaution, prevention and control of infection in relation to the outbreak of coronavirus COVID-19.
There you will find duly detailed all the prevention procedures carried in our apartment by us and for our guests, as well as the identification of all the measures to be implemented in case of suspected infection.

Welcome to CharmingLoft Lisbon Avenida! Your spacious, beautiful and comfortable apartment located near Avenida da Liberdade in a quiet neighbourhood.
CharmingLoft has a large and bright living room with a cosy lounge area. The kitchen is fully equipped for the needs of every guest. The two sizeable double bedrooms and a modern bathroom offers all the comfort and privacy you need for your holidays. There is a retractable single bed under the lounge for the 5th guest. Air conditioning and WiFi are available.
Registered in Tourism of Portugal (13810/AL)

The Apartment
Located near Avenida da Liberdade, a historic and luxury part of Lisbon, this unique apartment on a top floor boasts new in a building of the eighteenth century.
This traditional old house was recently renovated and decorated preserving the original spirit, where Portuguese tiles are combined with a modern, comfortable, and unique décor.

The apartment comprises a large and bright living room with a lounge area, an amazing brand new open kitchen, two double rooms and a bathroom. It has everything you need to make your stay cool and comfortable!

Amenities, extra info:
- The kitchen is fully equipped including toaster, dishwasher, and coffee machine
- The living room is equipped with a LED TV and Sound System where you can plug your Ipod
- Free WiFi in the entire apartment
- Free Toiletries / Hairdryer
- Iron + board
- Baby crib and high chair (upon request)
- Clean towels, linens and sheets provided upon arrival

The apartment is on a 4th floor. As most of the traditional buildings in the historic center, there is no lift available, which makes it less suitable if you have mobility problems.

Guest Access
Guests have full and exclusive access to the apartment.

Interaction with Guests
We will welcome you with a glass of Port wine, show you around, and explain how to handle the various appliances. We will be delighted to advise you on the best spots in the neighbourhood to make your stay enjoyable!
You will also receive my cell number, which you can always use in case of an emergency.

The Neighbourhood
Avenida da Liberdade is a lovely neighbourhood where you can find local and fancy restaurants, trendy and luxury shops, and art galleries.
The apartment is a short walking distance to grocery shops and public transport.

The apartment is at 10 min walking distance from Bairro Alto and Principe Real, and at 15 min to the São Jorge Castle and Praça do Comércio.
Bairro Alto is a picturesque old quarter and well known for its bars, restaurants and trendy shops.
Principe Real is a gay-friendly area, boasting antique shops and galleries around the namesake square with an outdoor market of traditional Portuguese products.
São Jorge Castle is surrounded by traditional Portuguese neighbourhoods and is located in one of the seven hills of Lisbon. From there, you can enjoy the most breathtaking views of the city and the Tagus River.

Getting Around
The apartment location is excellent.
The subway is just across the street, and at a walking distance there are the Rossio train station bound to the World Heritage village of Sintra and the Cais do Sodré train station bound to the beaches.
The connection from the airport can be done by Aerobus, Subway (blue line to Avenida Station) or taxi, which cost 20 Euros.
Guests arriving by car can use a secure parking close to the apartment at 13 Euros per 24h.

The apartment is very central with easy access to all tourist and local spots, while on a peaceful and quiet street allowing you to arrive home and relax without being disturbed by the noise of the city.

Other Things to Note
In the apartment you will find a personalised guidebook with the indication of the main attractions of the city and the most hidden treasures not known to the majority of the tourists.

The apartment is a non-smoking and pet free environment.

House rules
1. The apartment is privately owned; the Owner is not responsible for any accidents, injuries or illness that occurs while on the premises or its facility. The Owner is not responsible for the loss of personal belongings or valuables of the Guest. By accepting this reservation, it is agreed that all guests are expressly assuming the risk of any harm arising from their use of the apartment or others whom they invite to use the apartment.

2. Smoking and pets are NOT allowed. Smoking in the apartment or any pets at all may result in forfeiture of some or all of the security deposit or incur an additional fee.

3. People other than those in the Guest party set forth above may not stay overnight in the apartment. Any person in/on the property is the sole responsibility of Guest.

4. Keep the apartment and all furnishings in good order. Return supplied movies and games to their original boxes before leaving. Clean any spills and excessive cooking / grilling residues. Report any damage to the Owner immediately.

5. Only use furniture and appliances for their intended uses. The Owner is not responsible for any damage to personal articles washed in the supplied washer.

6. Minimize noise or large groups after 11:00 PM.

7. There is no daily housekeeping service. While linens and bath towels are included, daily maid service is not included in the rental rate.

8. Additional rules and guidelines will be posted inside the apartment.

Když se staráme o vás, staráme se o všechny!
Náš byt zaručuje dodržování všech kontrolních a dozorových postupů pro COVID-19 v souladu s právními normami a pokyny přijatými zdravotnickými službami v naší zemi.
Cílem této certifikace je ochrana nás všech a zajištění větší bezpečnosti našich hostů.
Absolvovali jsme specializované školení o tom, jaká opatření přijmout v rámci prevence a kontroly infekcí v turistických ubytovacích zařízeních.
Pro vaši bezpečnost máme pro všechny naše hosty k dispozici obsah našeho interního protokolu, který obsahuje podrobné informace o tom, jak dodržovat základní pravidla předběžné opatrnosti, prevence a kontroly infekce v souvislosti s výskytem koronaviru COVID-19.
Najdete v něm řádně popsané všechny preventivní postupy prováděné v našem apartmánu námi a pro naše hosty, jakož i určení všech opatření, která je třeba provést v případě podezření na nákazu.

Vítejte v CharmingLoft Lisbon Avenida! Váš prostorný, krásný a pohodlný apartmán se nachází v blízkosti Avenida da Liberdade v klidné čtvrti.
CharmingLoft má velký a světlý obývací pokoj s útulným salonkem. Kuchyň je plně vybavena pro potřeby každého hosta. Dvě prostorné dvoulůžkové ložnice a moderní koupelna nabízí veškeré pohodlí a soukromí, které pro svou dovolenou potřebujete. Pro pátého hosta je pod obývacím pokojem k dispozici výsuvné jednolůžko. K dispozici je klimatizace a Wi-Fi.
Registrováno v Portugalsku v oblasti cestovního ruchu (13810/AL)

Apartmán
Tento jedinečný apartmán v nejvyšším patře se nachází v blízkosti Avenida da Liberdade, historické a luxusní části Lisabonu, a pyšní se novinkou v budově z 18. století.
Tento tradiční starý dům byl nedávno zrekonstruován a zařízen se zachováním původního ducha, kde se portugalské obklady snoubí s moderním, pohodlným a jedinečným interiérem.

Byt se skládá z velkého a světlého obývacího pokoje s obývací částí, úžasné zbrusu nové otevřené kuchyně, dvou dvoulůžkových pokojů a koupelny. Má vše, co potřebujete, aby byl váš pobyt v pohodě a pohodlný!

Vybavení, další informace:
- Kuchyň je plně vybavená, včetně toustovače, myčky nádobí a kávovaru
- Obývací pokoj je vybaven LED televizí a zvukovým systémem, do kterého můžete zapojit svůj Ipod
- Bezplatné Wi-Fi v celém apartmánu
- Toaletní potřeby / fén zdarma
- Žehlička + prkno
- Dětská postýlka a vysoká židle (na vyžádání)
- Čisté ručníky, ložní prádlo a povlečení poskytované při příjezdu

Apartmán se nachází ve 4. patře. Stejně jako ve většině tradičních budov v historickém centru není k dispozici výtah, což jej činí méně vhodným, pokud máte problémy s pohybem.

Přístup pro hosty
Hosté mají do apartmánu plný a výhradní přístup.

Interakce s hosty
Přivítáme vás sklenkou portského vína, provedeme vás po apartmánu a vysvětlíme vám, jak zacházet s různými spotřebiči. Rádi vám poradíme s nejlepšími místy v okolí, abychom vám zpříjemnili pobyt!
Obdržíte také mé mobilní číslo, které můžete kdykoli použít v případě nouze.

Okolí
Avenida da Liberdade je krásná čtvrť, kde najdete místní i luxusní restaurace, módní i luxusní obchody a umělecké galerie.
Z apartmánu je to kousek do obchodů s potravinami a k zastávkám veřejné dopravy.

Byt je vzdálen 10 minut chůze od Bairro Alto a Principe Real a 15 minut od hradu São Jorge a Praça do Comércio.
Bairro Alto je malebná stará čtvrť známá svými bary, restauracemi a módními obchody.
Principe Real je oblast přátelská k homosexuálům, která se pyšní obchody se starožitnostmi a galeriemi kolem stejnojmenného náměstí s venkovním trhem s tradičními portugalskými výrobky.
Hrad São Jorge je obklopen tradičními portugalskými čtvrtěmi a nachází se na jednom ze sedmi lisabonských kopců. Odtud se vám naskytne ten nejúchvatnější výhled na město a řeku Tejo.

Doprava po městě
Poloha apartmánu je vynikající.
Metro je hned přes ulici a v pěší vzdálenosti se nachází vlakové nádraží Rossio, které je spojeno s vesnicí Sintra, jež je na seznamu světového dědictví UNESCO, a vlakové nádraží Cais do Sodré, které je spojeno s plážemi.
Spojení z letiště lze zajistit aerobusem, metrem (modrá linka do stanice Avenida) nebo taxíkem, který stojí 20 eur.
Hosté přijíždějící autem mohou využít hlídané parkoviště v blízkosti apartmánu za 13 eur na 24 hodin.

Apartmán se nachází v centru města, odkud je snadný přístup ke všem turistickým i místním zajímavostem, a zároveň v klidné a tiché ulici, která vám umožní přijet domů a odpočívat, aniž byste byli rušeni hlukem města.

Další věci, které stojí za zmínku
V apartmánu najdete personalizovaného průvodce s uvedením hlavních atrakcí města a nejskrytějších pokladů, které většina turistů nezná.

V apartmánu je nekuřácké prostředí a prostředí bez domácích mazlíčků.

Pravidla domu
1. Apartmán je v soukromém vlastnictví; majitel nenese odpovědnost za případné nehody, zranění nebo onemocnění, ke kterým dojde během pobytu v objektu nebo jeho zařízení. Majitel neodpovídá za ztrátu osobních věcí nebo cenností hosta. Přijetím této rezervace se souhlasí s tím, že všichni hosté výslovně přebírají riziko jakékoliv újmy vzniklé v důsledku užívání apartmánu jimi nebo jinými osobami, které pozvou k užívání apartmánu.

2. Kouření a domácí zvířata nejsou povolena. Kouření v apartmánu nebo domácí zvířata vůbec mohou mít za následek propadnutí části nebo celé kauce nebo dodatečný poplatek.

3. V apartmánu nesmí přenocovat jiné osoby než osoby z výše uvedené skupiny hostů. Za všechny osoby v/nacházející se v apartmánu nese odpovědnost pouze Host.

4. Udržujte apartmán a veškeré vybavení v dobrém stavu. Před odjezdem vraťte dodané filmy a hry do původních krabic. Ukliďte všechny rozlité tekutiny a nadměrné zbytky po vaření/grilování. Jakékoli poškození ihned nahlaste majiteli.

5. Nábytek a spotřebiče používejte pouze k určenému účelu. Majitel neodpovídá za poškození osobních předmětů vypraných v dodané pračce.

6. Minimalizujte hluk nebo velké skupiny po 23:00.

7. Denní úklid se neprovádí. Povlečení a ručníky jsou sice zahrnuty v ceně, ale denní úklid není zahrnut v ceně pronájmu.

8. Další pravidla a pokyny budou vyvěšeny uvnitř apartmánu.

Zobrazit více
Rychlost internetu pro vzdálenou práci nebo zábavu

Stahování

200 Mbps

Nahrávání

N/A Mbps

Vybavení
Základní nábytek
Rozkládací pohovka
Pohovka
Židle
Stůl
Konferenční stolek
Psací stůl
Šatní skříň
Komoda
Šatní skříň
Skříňka
Zrcadlo
Pro co nejpohodlnější pobyt
Matrace
Povlečení
Ručníky
Pánve, hrnce
Nádobí
Příbory
Sklenice
Houbička
Žehlící prkno
Sušák na prádlo
Smeták
Mop
Kbelík
Elektronická zařízení
Klimatizace
Mobilní klimatizace
Apple TV
Chromecast
TV
Projektor
Žehlička
Fén
Pračka
Sušička
Mrazák
Lednice
Mikrovlnná trouba
Trouba
Myčka nádobí
Kávovar
Bojler na vodu
Topinkovač
Pomalý hrnec
Elektrický vařič
Plynový vařič
Chladnička na víno
Výrobník ledu
Playstation
Xbox
Nintendo
Jiná herní konzole
Robotický vysavač
Vysavač
Robotická sekačka na trávu
Sekačka na trávu
Tiskárna
Skener
Stavební záležitosti
Balkon
Terasa
Topení
Topení (elektrické)
Něco pro děti
Dětská postýlka
Postel pro dítě
Dětská židlička
Elektronická chůvička
Monitor dechu
Kočárek
Záchodové sedátko
Nočník
Dětská vanička
Přebalovací pult
Stolička
Hračky
Dětské hřiště (venkovní)
Bezpečnostní vybavení
Bezpečnostní zámek
Bezpečnostní vstupní dveře
Detektor kouře
Detektor oxidu uhelnatého
Trezor
Standardní zámek na dveřích
Předplatné (zahrnuto v ceně nájmu)
Kabelová televize
Netflix
HBO MAX
Amazon Prime
Apple TV+
Disney+
Hulu
YouTube TV
Spotify
Úklid
Snídaně
Něco navíc
Krb
Kulečník
Gril
Bazén
Koupací sud
Vířivka
Sauna
Garáž
Přístupnost
Bezbariérový přístup
Výtah
Madlo
Sedátko ve sprše
Židle do sprchy
Schodišťový výtah
Zobrazit více
Pokoje a vybavení
Shower icon
Ložnice
25 m2
Neprůchozí
Ukázat vybavení
Shower icon
Ložnice 2
25 m2
Neprůchozí
Ukázat vybavení
Living room icon
Obývací pokoj
Ukázat vybavení
Kitchen icon
Kuchyně
Podmínky pronájmu
Nájem a poplatky Kdy budu co platit?
Nájem za 30 dní
90 909 
Kauce
0 
Služby a internet
v ceně nájmu
Servisní poplatek
Délka pronájmu
Min. délka pronájmu
30 dní
Max. délka pronájmu
90 dní
Dostupné od
27.07.2024
Pravidla
Kouření zakázáno
Zvířata zakázana
Oslavy zakázány
Časy nastěhování a vystěhování
Čas nastěhování
15:00
Čas vystěhování
10:00
StayProtection pro nájemníky

Vždy, když pronajímáte přes Flatio, se na vás automaticky vztahuje náš balíček StayProtection.

 • Garance nastěhování
  zajišťující, že budete mít vždy kde bydlet, i když vše nepůjde podle plánu
 • Vyvážená nájemní smlouva vhodná pro žádosti o víza
  poskytující stejná práva oběma stranám a zvyšující flexibilitu vašeho pobytu
 • Žádné vratné kauce
  a s nimi spojené finanční zátěže vysokých záloh předem
 • 100%% ochrana peněz
  která zaručuje, že vaše transakce jsou vždy bezpečné a bez podvodů
 • Podpora 7 dní v týdnu
  která je tu pro vás po celou dobu vašeho pronájmu
Stay Benefits*

Při rezervaci tohoto ubytování získáte také rozšířenou ochranu v podobě Stay Benefits - jedinečné nabídky zaštítěné společností AXA! Tento balíček zahrnuje:

 • Pojištění odpovědnosti
  poskytující ochranu v případě, že byste omylem způsobili jakoukoli škodu
 • Asistenční služby
  pro jakékoli potenciální problémy během vašeho pobytu, jako je přerušení připojení k internetu, závady v síti (elektřina, plyn, topení), zablokované dveře nebo poruchy domácích spotřebičů
Storno podmínky
Sousedské (14 dní)
Rezervaci můžete zrušit zdarma do 14 dní před nastěhováním. Přečtěte si podrobnější storno podmínky.
Ceny jsou konečné. Na Flatio nejsou žádné skryté poplatky. Veškeré služby (elektřina, voda, plyn) včetně Wi-Fi jsou již zahrnuty v nájemném.
Zrušte zdarma. U této nabídky platí Sousedské (14 dní) storno podmínky. Přečíst storno podmínky
Garance nastěhování. V případě, že nemovitost není v pořádku, uhradíme náhradní ubytování až na 7 dní. Více informací
Ověřená nájemní smlouva. Prohlédněte si smlouvu online z pohodlí vašeho domova. Zobrazit vzor smlouvy
Hodnocení
Pronajímatel
Ubytování
Bezpečnost v sousedství
Služby v okolí
Veřejná doprava
Tenant photo
We loved our stay at Nuno's apartment. Located in one of the best areas of Lisbon within easy walking distance to many restaurants and the center of town. The apartment itself was in a quiet street. It has a lovely homely feel and it felt like home for the month we stayed. Everything we needed was right there and Nuno was always just a call away if we needed anything more. Would definitely stay here again.
Hodnoceno dne: 03.09.2020
Délka pobytu: 1 měsíc
Dostupnost nabídky
Podívejte se, v jakých termínech je nabídka dostupná
Naposledy aktualizováno před 18 hodinami
O majiteli
Nuno C.
Na Flatio od listopadu 2020
Srdečný pronajímatel
Hello! My name is Nuno.
I am a very active person, and whenever possible, I like to be outdoors and enjoy the climate of Portugal.
Pinched by the amazing spots I had the opportunity to visit around the world and from the warm hospitality of people from many different nationalities, I am now pleased to welcome you in a charming flat located in one of the best and most central areas of Lisbon.
Hope to meet you soon!
Více o majiteli
Chcete se na něco zeptat?
Není vám něco jasné nebo potřebujete více informací? Pošlete dotaz majiteli.

Nuno obvykle na zprávy odpovídá během 4 hodin .

Kde budete bydlet
Projít okolí bytu
Parkování - veřejné
< 1 minuta
Parkování - placené
< 1 minuta
Metro
2 minuty
MHD
2 minuty
MHD noční
2 minuty
Potraviny
1 minuta
Restaurace
1 minuta
Nemocnice
10 minut
Pohotovost
10 minut
Lékárna
1 minuta
Nejčastější dotazy k této nabídce
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

5 důvodů, proč si vybrat tuto nabídku na Flatio
Už žádné osobní prohlídky, stres a zklamání! Celý pronájem vyřešíte okamžitě.
Získáte podporu Flatio po celou dobu vašeho pronájmu.
Celou smlouvu o pronájmu si přečtete ještě před rezervací.
Platba je zcela bezpečná. Můžete platit i kartou nebo Bitcoinem.
Oproti realitním kancelářím ušetříte průměrně 10 000 Kč.
Často kladené dotazy
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

Další nabídky, které by se vám mohly líbit
od  102 587  / 30 dní
od  3 420  / den
Včetně všech služeb
101 320  / 30 dní
3 377  / den
Včetně všech služeb
Pokračovat