Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
All inclusive Martial arts experience - Single Room 4
1 osoba
Wi-Fi
Vybavený
od  21 590  / 30 dní
včetně služeb a internetu
StayProtection
Stay Benefits

Váš pobyt v této nemovitosti bude krytý naším StayProtection balíčkem, a to včetně Stay Benefits! Více informací

Pokoj k pronájmu - Sidi Abdellah Ghiat

translation

Popisek je zobrazen v původním jazyce.

Přeložit

Popisek byl přeložen automaticky.

Zobrazit v původním jazyce

Stay

About the accommodation
This single room offers a single bed and a coffee table with ottoman as well as shelving unit to set up like if you were at home. Bathroom is shared with other guests.

Up to 2 people
(second single bed can be added on request)

Prices includes:
- 3 meals per day: breakfast, lunch, dinner
- Unlimited access to martial art classes (6 per day on weekdays except Friday)
- Airport pick up and drop off

Not included:
- Towels
- Toiletries
- Week-end classes

Property
Surrounded by the majestic and deeply spiritual High Atlas mountain range, in the beautiful region of Marrakech, this Retreat and Training Center welcomes people from all over the world seeking better health, better mind and spirit.

With a traditional morrocan architecture, this Stay offers a spacious central courtyard with a fontaine around which the different rooms are spread. The common spaces include a living room, a play room with a ping pong table as well as training spaces. Outside many spaces welcome you to work and chill: outside lounge, rooftop terrace, spring water pool, terraces and gardens…

Delicious authentic morrocan food is cooked everyday by the chef and is included in the price of your stay. The fruits and vegetables are fresh and available all day long.

This training center is in line with the teachings from the Taoist Shaolin and the Sufi tradition that are based on love, respect and understanding. Here you can learn about martial arts, self healing, detox, massages, mindfulness, sleep regulation, or meditation. They welcome individuals who not only will enjoy training in martial arts, but can also have a strong dedication to understanding and preserving the arts.

Good to know:
- Meals are served at 7am, 12am and 5pm. Access to tea station and fruits 24/7
- Martial arts practiced: Xing Yi, Tai Chi, Chi Gong, Kung Fu, Kickboxing

Work features
- Good WiFi (10-25 Mbps down)
- Both shared and private workspaces

Home features
- Restaurant
- Swimming pool
- Vegetarian friendly
- Washing machine

Activities available onsite
- Martial Arts
- Boxing
- Meditation
- Cooking Classes
- Bikes to rent
- Writing workshops


Area

Activities in the area
- Biking
- Horse Riding
- Trekking
- Surfing

Flora and fauna
Morocco is home to many animals and plants including foxes, jackals, genets (which are related to the mongoose and are like ferrets), hyenas, panthers, gazelles, and the rare Barbary apes. There are also over 450 species of birds that live in Morocco. Some examples are ostriches and flamingos.

Morocco also has many unique plants. There are many cork oak trees in the north and eucalyptus, citrus, acacia, and various other trees by the coast. You can also find walnuts, poplars (a tall, fast growing tree), and wild almonds in Morocco's valleys.

Morocco also has very pretty flowers. One of them is the scilla monophyllos. The scilla monophyllos is a pretty light purple plant that can be found in areas that are lightly wooded. When you look at it, it seems as though the plant is growing on one leaf, giving it the name scilla monophyllos.

Social ecosystem
The accommodation is located on a 2 Acre family olive farm with the mission to teach martial arts, self-defense, meditation, and promote cultural exchange. The hosts represent teachings from the Taoist Shaolin and the Sufi tradition that are based on love, respect and understanding.

If you're looking for networking opportunities, go to Marrakech located around 30 min drive from the accommodation. It is the third largest city in Morocco after Casablanca and Rabat, and lies near the foothills of the snow-capped Atlas Mountains and a few hours away from the foot of the Sahara Desert. Its location and contrasting landscape has made it an enviable destination in Morocco. The city is divided into two parts: the Medina, the historical city, and the new European modern district called Gueliz or Ville Nouvelle. The Medina is full of intertwining narrow passageways and local shops full of character, it also contains the large square Djemaa El-Fna, where many hotels are located and tourists, locals and vendors congregate. In contrast, Gueliz plays host to modern restaurants, fast food chains and big brand stores.


Practical

How to get there
International airport: Marrakesh Menara Airport (RAK) - 35 min drive from the accommodation

To accommodation offers a free pick up and drop off to the airport.

Property guidelines
1. No smoking
2. Check-in time: 3PM
3. Check out time: 1PM

Zůstaňte na

O ubytování
Tento jednolůžkový pokoj nabízí jednolůžko a konferenční stolek s otomanem a také policovou skříňku, kterou si můžete nastavit, jako byste byli doma. Koupelna je společná s ostatními hosty.

Až pro 2 osoby
(na vyžádání lze přidat druhé samostatné lůžko)

Ceny zahrnují:
- 3 jídla denně: snídaně, oběd, večeře
- Neomezený vstup na lekce bojových umění (6 lekcí denně ve všední dny kromě pátku)
- Vyzvednutí a odvoz z letiště

Nezahrnuje:
- Ručníky
- Toaletní potřeby
- Víkendové kurzy

Nemovitosti
Toto retreatové a školicí centrum obklopené majestátním a hluboce duchovním pohořím Vysoký Atlas, v překrásné oblasti Marrákeše, vítá lidi z celého světa, kteří hledají lepší zdraví, lepší mysl a ducha.

Tento pobyt s tradiční morrockou architekturou nabízí prostorné centrální nádvoří s fontánou, kolem níž jsou rozmístěny jednotlivé pokoje. Společné prostory zahrnují obývací pokoj, hernu s pingpongovým stolem i tréninkové prostory. Venku vás přivítá mnoho prostor k práci i relaxaci: venkovní salonek, střešní terasa, bazén s pramenitou vodou, terasy a zahrady..

Vynikající autentická morrocká jídla vaří každý den šéfkuchař a jsou zahrnuta v ceně pobytu. Ovoce a zelenina jsou čerstvé a k dispozici po celý den.

Toto školicí středisko je v souladu s učením taoistického Šaolinu a súfijské tradice, které jsou založeny na lásce, respektu a porozumění. Můžete se zde naučit bojová umění, samoléčbu, detoxikaci, masáže, mindfulness, regulaci spánku nebo meditaci. Uvítají zde jedince, které bude trénink bojových umění nejen bavit, ale mohou se také silně věnovat jejich pochopení a zachování.

Je dobré vědět:
- Jídlo se podává v 7, 12 a 17 hodin. Přístup k čajové stanici a ovoci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
- Cvičená bojová umění: Xing Yi, Tai Chi, Chi Gong, Kung Fu, Kickboxing

Pracovní vlastnosti
- Dobrá Wi-Fi (10-25 Mb/s směrem dolů)
- Sdílené i soukromé pracovní prostory

Domácí funkce
- Restaurace
- Bazén
- Vhodné pro vegetariány
- Pračka

Aktivity na místě
- Bojová umění
- Box
- Meditace
- Kurzy vaření
- Půjčovna kol
- Workshopy psaní


Oblast

Aktivity v oblasti
- Cyklistika
- Jízda na koni
- Trekking
- Surfování

Flóra a fauna
Maroko je domovem mnoha zvířat a rostlin, včetně lišek, šakalů, genet (které jsou příbuzné mangustám a jsou podobné fretkám), hyen, panterů, gazel a vzácných opic barbarských. V Maroku žije také více než 450 druhů ptáků. Příkladem jsou pštrosi a plameňáci.

V Maroku roste také mnoho unikátních rostlin. Na severu roste mnoho korkových dubů a na pobřeží eukalypty, citrusy, akácie a různé další stromy. V marockých údolích najdete také vlašské ořechy, topoly (vysoký, rychle rostoucí strom) a divoké mandle.

Maroko má také velmi pěkné květiny. Jednou z nich je ladoňka jednolistá (Scilla monophyllos). Scilla monophyllos je pěkná světle fialová rostlina, kterou lze nalézt v oblastech, které jsou lehce zalesněné. Při pohledu na ni se zdá, jako by rostlina rostla na jednom listu, což jí dalo název scilla monophyllos.

Sociální ekosystém
Ubytování se nachází na dvouakrové rodinné olivové farmě, jejímž posláním je výuka bojových umění, sebeobrany, meditace a podpora kulturní výměny. Hostitelé představují učení taoistického šaolinu a súfijské tradice, které jsou založeny na lásce, respektu a porozumění.

Pokud hledáte možnosti navazování kontaktů, vydejte se do Marrákeše vzdáleného asi 30 min jízdy od ubytování. Je to třetí největší město v Maroku po Casablance a Rabatu a leží nedaleko úpatí zasněžených vrcholků pohoří Atlas a několik hodin cesty od úpatí Sahary. Díky své poloze a kontrastní krajině se stalo záviděníhodnou destinací v Maroku. Město je rozděleno na dvě části: Medinu, historické město, a novou evropskou moderní čtvrť zvanou Gueliz nebo Ville Nouvelle. Medina je plná propletených úzkých průchodů a místních obchůdků plných charakteru, nachází se zde také velké náměstí Djemaa El-Fna, kde se nachází mnoho hotelů a shromažďují se zde turisté, místní obyvatelé i prodejci. Naproti tomu Gueliz hostí moderní restaurace, řetězce rychlého občerstvení a obchody velkých značek.


Praktické

Jak se tam dostat
Mezinárodní letiště: Letiště Marrákeš Menara (RAK) - 35 minut jízdy autem od ubytování

Ubytování nabízí bezplatné vyzvednutí a odvoz na letiště.

Pokyny pro ubytování
1. Zákaz kouření
2. Čas příjezdu: 8:00 - 10:00 hod: 15:00 HOD
3. Čas odjezdu: 13:00

Zobrazit více
Rychlost internetu pro vzdálenou práci nebo zábavu

Stahování

N/A Mbps

Nahrávání

N/A Mbps

Pronajímatel zatím nevyplnil rychlost internetového připojení. Požádejte o tuto informaci.

Vybavení
Základní nábytek
Rozkládací pohovka
Pohovka
Židle
Stůl
Konferenční stolek
Psací stůl
Šatní skříň
Komoda
Šatní skříň
Skříňka
Zrcadlo
Pro co nejpohodlnější pobyt
Matrace
Povlečení
Ručníky
Pánve, hrnce
Nádobí
Příbory
Sklenice
Houbička
Žehlící prkno
Sušák na prádlo
Smeták
Mop
Kbelík
Elektronická zařízení
Klimatizace
Mobilní klimatizace
Apple TV
Chromecast
TV
Projektor
Žehlička
Fén
Pračka
Sušička
Mrazák
Lednice
Mikrovlnná trouba
Trouba
Myčka nádobí
Kávovar
Bojler na vodu
Topinkovač
Pomalý hrnec
Elektrický vařič
Plynový vařič
Chladnička na víno
Výrobník ledu
Playstation
Xbox
Nintendo
Jiná herní konzole
Robotický vysavač
Vysavač
Robotická sekačka na trávu
Sekačka na trávu
Tiskárna
Skener
Stavební záležitosti
Balkon
Terasa
Topení
Topení (elektrické)
Něco pro děti
Dětská postýlka
Postel pro dítě
Dětská židlička
Elektronická chůvička
Monitor dechu
Kočárek
Záchodové sedátko
Nočník
Dětská vanička
Přebalovací pult
Stolička
Hračky
Dětské hřiště (venkovní)
Bezpečnostní vybavení
Bezpečnostní zámek
Bezpečnostní vstupní dveře
Detektor kouře
Detektor oxidu uhelnatého
Trezor
Standardní zámek na dveřích
Předplatné (zahrnuto v ceně nájmu)
Kabelová televize
Netflix
HBO MAX
Amazon Prime
Apple TV+
Disney+
Hulu
YouTube TV
Spotify
Úklid
Snídaně
Něco navíc
Krb
Kulečník
Gril
Bazén
Koupací sud
Vířivka
Sauna
Garáž
Přístupnost
Bezbariérový přístup
Výtah
Madlo
Sedátko ve sprše
Židle do sprchy
Schodišťový výtah
Zobrazit více
Pokoje a vybavení
Podmínky pronájmu
Nájem a poplatky Kdy budu co platit?
Nájem za 30 dní
21 590 
Kauce
0 
Služby a internet
v ceně nájmu
Servisní poplatek
Délka pronájmu
Min. délka pronájmu
14 dní
Max. délka pronájmu
neomezeně
Dostupné od
30.09.2023
Pravidla
Kouření zakázáno
Zvířata zakázana
Oslavy zakázány
StayProtection pro nájemníky

Vždy, když pronajímáte přes Flatio, se na vás automaticky vztahuje náš balíček StayProtection.

 • Garance nastěhování
  zajišťující, že budete mít vždy kde bydlet, i když vše nepůjde podle plánu
 • Vyvážená nájemní smlouva vhodná pro žádosti o víza
  poskytující stejná práva oběma stranám a zvyšující flexibilitu vašeho pobytu
 • Žádné vratné kauce
  a s nimi spojené finanční zátěže vysokých záloh předem
 • 100% ochrana peněz
  která zaručuje, že vaše transakce jsou vždy bezpečné a bez podvodů
 • Podpora 7 dní v týdnu
  která je tu pro vás po celou dobu vašeho pronájmu
Stay Benefits*

Při rezervaci tohoto ubytování získáte také rozšířenou ochranu v podobě Stay Benefits - jedinečné nabídky zaštítěné společností AXA! Tento balíček zahrnuje:

 • Pojištění odpovědnosti
  poskytující ochranu v případě, že byste omylem způsobili jakoukoli škodu
 • Asistenční služby
  pro jakékoli potenciální problémy během vašeho pobytu, jako je přerušení připojení k internetu, závady v síti (elektřina, plyn, topení), zablokované dveře nebo poruchy domácích spotřebičů
Storno podmínky
Přísné (30 dní)
Rezervaci můžete zrušit zdarma do 30 dní před nastěhováním. Přečtěte si podrobnější storno podmínky.
Ceny jsou konečné. Na Flatio nejsou žádné skryté poplatky. Veškeré služby (elektřina, voda, plyn) včetně Wi-Fi jsou již zahrnuty v nájemném.
Zrušte zdarma. U této nabídky platí Přísné (30 dní) storno podmínky. Přečíst storno podmínky
Garance nastěhování. V případě, že nemovitost není v pořádku, uhradíme náhradní ubytování až na 7 dní. Více informací
Ověřená nájemní smlouva. Prohlédněte si smlouvu online z pohodlí vašeho domova. Zobrazit vzor smlouvy
Dostupnost nabídky
Podívejte se, v jakých termínech je nabídka dostupná
O majiteli
Sham E.
Na Flatio od července 2022
Founder - Traveled for 20 years and now back home in Marrakech

Moroccan Born, French educated, US citizen, versed in finance, opened and run successful fine dining Moroccan restaurants in the Silicon Valley, Ca, one year with Shaolin monks in China and now welcoming guests from all traditions in Marrakech, Morocco.

Whether you want to partially partake in the trainings, fully or not at all, we look forward to hosting you.
Více o majiteli
Chcete se na něco zeptat?
Není vám něco jasné nebo potřebujete více informací? Pošlete dotaz majiteli.

Sham obvykle na zprávy odpovídá během pár minut .

Kde budete bydlet
Projít okolí bytu
Nejčastější dotazy k této nabídce
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

5 důvodů, proč si vybrat tuto nabídku na Flatio
Už žádné osobní prohlídky, stres a zklamání! Celý pronájem vyřešíte okamžitě.
Získáte podporu Flatio po celou dobu vašeho pronájmu.
Celou smlouvu o pronájmu si přečtete ještě před rezervací.
Platba je zcela bezpečná. Můžete platit i kartou nebo Bitcoinem.
Oproti realitním kancelářím ušetříte průměrně 10 000 Kč.
Často kladené dotazy
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

Další nabídky, které by se vám mohly líbit
od  21 599  / 30 dní
od  720  / den
Včetně všech služeb
od  21 599  / 30 dní
od  720  / den
Včetně všech služeb
Pokračovat