Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na flatio.cz 343
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 5 670 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Bulharsko 945 000 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Bulharsko 1200 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 15 m2
Celkový počet uskutečněných pronájmů přes Flatio v této lokalitě 611

Hodnocení lokality Bulharsko

Lokalita Bulharsko byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 606 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Bulharsko zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Bulharsko a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 343 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Bulharsko, konkrétně v lokalitě Bulharsko, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Bulharsko a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Bulharsko lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

od  28 350  / 30 dní
od  945  / den
Včetně všech služeb
od  25 515  / 30 dní
od  851  / den
Včetně všech služeb
od  16 551  / 30 dní
od  552  / den
Včetně všech služeb

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Bulharsko. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Bulharsko, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

od  28 350  / 30 dní
od  945  / den
Včetně všech služeb
od  25 515  / 30 dní
od  851  / den
Včetně všech služeb
od  16 551  / 30 dní
od  552  / den
Včetně všech služeb

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Bulharsko a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Bulharsko právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Bulharsko je dostupná již za 5 670 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

od  28 350  / 30 dní
od  945  / den
Včetně všech služeb
od  25 515  / 30 dní
od  851  / den
Včetně všech služeb
od  16 551  / 30 dní
od  552  / den
Včetně všech služeb


Bydlení ve městě Bulharsko je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Bulharsko připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Bulharsko právě pro vás.Pronájmy bytů v dalších lokalitách