Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na Flatio 1
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 5 139 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Dillí 5 139 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Dillí 260 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 260 m2

Hodnocení lokality Dillí

Lokalita Dillí byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 0 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Dillí zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Dillí a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 1 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Dillí, konkrétně v lokalitě Dillí, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Dillí a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Dillí lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

StayProtection + Stay Benefits
Nová nabídka
12. 6. - 25. 6. (14 dní)
395  / noc

5 139  celkem + 766  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Dillí. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Dillí, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

StayProtection + Stay Benefits
Nová nabídka
12. 6. - 25. 6. (14 dní)
395  / noc

5 139  celkem + 766  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Dillí a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Dillí právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Dillí je dostupná již za 5 139 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

StayProtection + Stay Benefits
Nová nabídka
12. 6. - 25. 6. (14 dní)
395  / noc

5 139  celkem + 766  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce


Bydlení ve městě Dillí je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Dillí připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Dillí právě pro vás.