Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na Flatio 1
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 50 463 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Dunaharaszti 50 463 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Dunaharaszti 240 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 240 m2

Hodnocení lokality Dunaharaszti

Lokalita Dunaharaszti byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 0 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Dunaharaszti zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Dunaharaszti a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 1 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Dunaharaszti, konkrétně v lokalitě Dunaharaszti, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Dunaharaszti a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Dunaharaszti lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
Nová nabídka
12. 6. - 25. 6. (14 dní)
3 886  / noc

50 520  celkem + 7 580  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Dunaharaszti. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Dunaharaszti, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
Nová nabídka
12. 6. - 25. 6. (14 dní)
3 886  / noc

50 520  celkem + 7 580  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Dunaharaszti a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Dunaharaszti právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Dunaharaszti je dostupná již za 50 463 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
Nová nabídka
12. 6. - 25. 6. (14 dní)
3 886  / noc

50 520  celkem + 7 580  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce


Bydlení ve městě Dunaharaszti je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Dunaharaszti připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Dunaharaszti právě pro vás.