Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Mariánské Lázně

Pronájem bytu v Mariánských Lázních

Pojďte si užít Mariánské lázně na pár týdnů až měsíců! Ať už se chystáte do tohoto nádherného českého města za prací nebo kvůli rekreaci, vysněné bydlení si najdete na Flatio. Bez kauce, stresu a zbytečných problémů.

Vyberte si ze 2 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty k pronájmu v Mariánských Lázních

Všechny naše nabídky bydlení najdete přehledně na mapce, stačí si ji jen posunout nebo přiblížit. Každý byt má uvedenou přesnou adresu, víte tedy, kde se nachází. V pospisku každého bytu najdete také vyplněné informace, jak daleko jsou vzdálená důležitá místa jako je lékárna, obchod, či zastávka MHD.


Nejnověji vložené byty k pronájmu

Na Flatio se neustále nabídka rozšiřuje, sledujte novinky, které si můžete pronajmout! Každý z bytů splňuje standardy Flatio, což znamená, že je plně vybaven a k dispozici vám je i připojení k internetu. S Flatio máte také garanci, že byt odpovídá přesně popisu a fotkám, které vidíte v jeho detailu. Hledáte spíše menší, nebo větší byt? Na stránkách Flatio.cz si vyfiltrujete přesně byt, který odpovídá vašim požadavkům. A když byste měli nějaké dotazy, můžete využít možnosti napsat dotaz přímo majiteli a zeptat se ho na cokoli, co vás o bytu zajímá!

23 500  / 30 dní
783  / den
Včetně všech služeb
14 200  / 30 dní
473  / den
Včetně všech služeb