Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Plzeň

Bydlení k pronájmu v Plzni

Jedete bydlet na několik měsíců do Plzně? Vyhněte se zbytečným prohlídkám, stresu a promarněnému času, najděte si bydlení přes Flatio! Najdete zde jen aktuální byty, které si snadno pronajmete online. A bez kauce!

Vyberte si z 5 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty v Plzni

Pokud hledáte bydlení v konkrétní části Plzně, hledejte přes naši přehlednou mapku, kde vidíte hned, kde přesně se byt nachází. Mapu si můžete přiblížit nebo se po ní pohybovat, žádná nabídka vám tak neunikne.


Nejnovější byty k pronájmu v Plzni

Projděte si všechny novinky, které v Plzni máme. Na Flatio neustále přibývají další a další byty, pokud jste tedy nenašli váš ideální byt, zkuste se podívat druhý den. Všechny uvedené ceny nájmů jsou konečné a zahrnují všechny energie a připojení k internetu. Nemusíte se tedy bát, že budete k nájmu muset platit ještě něco navíc. Pokud se vám některý byt líbí, udělejte si na něj rovnou rezervaci – do 24 hodin budete hned vědět od majitele, zda je pronájem váš. A kdybyste měli nějaké dotazy, napište majiteli přímo přes tlačítko „Poslat dotaz“ které najdete na detailu každého bytu. V případě potřeby můžete naspat i na naši podporu, Flatio se o vás totiž stará i v průběhu pronájmu!

35 000  / 30 dní
1 167  / den
Včetně všech služeb
39 000  / 30 dní
1 300  / den
Včetně všech služeb
80 000  / 30 dní
2 667  / den
Včetně všech služeb
30 000  / 30 dní
1 000  / den
Včetně všech služeb