Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na flatio.cz 3
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 22 441 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Peniche 55 485 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Peniche 180 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 50 m2

Hodnocení lokality Peniche

Lokalita Peniche byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 1 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Peniche zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Peniche a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 3 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Peniche, konkrétně v lokalitě Peniche, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Peniche a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Peniche lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

od  30 892  / 30 dní
od  1 030  / den
od  55 429  / 30 dní
od  1 848  / den

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Peniche. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Peniche, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

od  30 892  / 30 dní
od  1 030  / den
od  55 429  / 30 dní
od  1 848  / den

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Peniche a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Peniche právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Peniche je dostupná již za 22 441 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

od  30 892  / 30 dní
od  1 030  / den
od  55 429  / 30 dní
od  1 848  / den


Bydlení ve městě Peniche je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Peniche připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Peniche právě pro vás.Pronájmy bytů v dalších lokalitách