Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na flatio.cz 1
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 27 030 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Otopeni 27 030 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Otopeni 150 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 150 m2

Hodnocení lokality Otopeni

Lokalita Otopeni byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 0 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Otopeni zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Otopeni a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 1 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Otopeni, konkrétně v lokalitě Otopeni, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Otopeni a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Otopeni lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

StayProtection + Stay Benefits
Nová nabídka
26. 5. - 23. 8. (90 dní)
959  911  / noc

81 090  celkem + 10 213  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Otopeni. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Otopeni, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

StayProtection + Stay Benefits
Nová nabídka
26. 5. - 23. 8. (90 dní)
959  911  / noc

81 090  celkem + 10 213  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Otopeni a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Otopeni právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Otopeni je dostupná již za 27 030 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

StayProtection + Stay Benefits
Nová nabídka
26. 5. - 23. 8. (90 dní)
959  911  / noc

81 090  celkem + 10 213  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce


Bydlení ve městě Otopeni je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Otopeni připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Otopeni právě pro vás.