Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na Flatio 1
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 24 635 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Colònia de Sant Jordi 24 635 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Colònia de Sant Jordi 30 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 30 m2

Hodnocení lokality Colònia de Sant Jordi

Lokalita Colònia de Sant Jordi byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 0 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Colònia de Sant Jordi zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Colònia de Sant Jordi a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 1 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Colònia de Sant Jordi, konkrétně v lokalitě Colònia de Sant Jordi, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Colònia de Sant Jordi a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Colònia de Sant Jordi lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

StayProtection
Nová nabídka
12. 6. - 8. 12. (180 dní)
828  / noc

148 156  celkem + 12 501  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · 24 458  kauce

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Colònia de Sant Jordi. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Colònia de Sant Jordi, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

StayProtection
Nová nabídka
12. 6. - 8. 12. (180 dní)
828  / noc

148 156  celkem + 12 501  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · 24 458  kauce

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Colònia de Sant Jordi a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Colònia de Sant Jordi právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Colònia de Sant Jordi je dostupná již za 24 635 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

StayProtection
Nová nabídka
12. 6. - 8. 12. (180 dní)
828  / noc

148 156  celkem + 12 501  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · 24 458  kauce

Nejnovější informace z lokality Colònia de Sant Jordi a okolí právě na našem blogu

Zajímá vás, na co se v lokalitě Colònia de Sant Jordi můžete těšit po vašem příjezdu? Jak se tu bydlelo předchozím nájemníkům? Koukněte se na naše poslední články.


Bydlení ve městě Colònia de Sant Jordi je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Colònia de Sant Jordi připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Colònia de Sant Jordi právě pro vás.