El Campello: pronájem bytů, byty k pronájmu - Flatio - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
StayProtection + Stay Benefits
Byt · BELVEDERE WiFi 600/600 Mbps
Nová nabídka
31. 12. - 13. 1. (14 dní)
2 534  / noc

32 942  celkem + 4 941  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na Flatio 1
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 32 942 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě El Campello 32 942 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě El Campello 120 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 120 m2

Hodnocení lokality El Campello

Lokalita El Campello byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 2 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v El Campello zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě El Campello a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 1 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě El Campello, konkrétně v lokalitě El Campello, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě El Campello a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě El Campello lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

StayProtection
1. 11. - 14. 11. (14 dní)
795  / noc

10 339  celkem + 1 698  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · 10 339  kauce

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě El Campello. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě El Campello, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

StayProtection
1. 11. - 14. 11. (14 dní)
795  / noc

10 339  celkem + 1 698  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · 10 339  kauce

Naposledy pronajaté byty v lokalitě El Campello a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě El Campello právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě El Campello je dostupná již za 32 942 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

StayProtection
1. 11. - 14. 11. (14 dní)
795  / noc

10 339  celkem + 1 698  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · 10 339  kauce


Bydlení ve městě El Campello je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě El Campello připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě El Campello právě pro vás.