Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na flatio.cz 672
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 8 222 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Švédsko 240 000 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Švédsko 300 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 12 m2
Celkový počet uskutečněných pronájmů přes Flatio v této lokalitě 1 719

Hodnocení lokality Švédsko

Lokalita Švédsko byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 3 054 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Švédsko zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Švédsko a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 672 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Švédsko, konkrétně v lokalitě Švédsko, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Švédsko a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Švédsko lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

za 14 hodin
Sleva až 5 % od  28 025  / 30 dní
od  26 600  / 30 dní
od  887  / den
od  27 200  / 30 dní
od  907  / den

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Švédsko. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Švédsko, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

za 14 hodin
Sleva až 5 % od  28 025  / 30 dní
od  26 600  / 30 dní
od  887  / den
od  27 200  / 30 dní
od  907  / den

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Švédsko a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Švédsko právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Švédsko je dostupná již za 8 222 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

za 14 hodin
Sleva až 5 % od  28 025  / 30 dní
od  26 600  / 30 dní
od  887  / den
od  27 200  / 30 dní
od  907  / den


Bydlení ve městě Švédsko je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Švédsko připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Švédsko právě pro vás.Pronájmy bytů v dalších lokalitách