Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Krátkodobé ubytování na měsíc v Ostravě

Vyberte si typ bydlení:

Jedete na 14 dní nebo třeba na měsíc do Ostravy v České republice? Ať už Vás zde čeká práce, studijní pobyt nebo třeba jen výlet, najděte si bydlení na Flatio. Tato společnost zprostředkovává krátkodobé i střednědobé pronájmy ve vybraných lokalitách Evropy, Vy tak můžete získat ideální byt, samostatný pokoj nebo garsonku odkudkoliv na světě, stačí Vám pouze připojení k internetu.

Jak si zajistit pronájem skrze Flatio?

Pronájem ubytování na Flatio je velmi snadný a zvládnete to ve 3 rychlých krocích:

  • Vyberte si z nabídek vhodný byt či pokoj.
  • Požádejte o rezervaci na zvolené období.
  • Vyčkejte maximálně 24 hodin na potvrzení od pronajímatele.

Za zprostředkování pronájmu zaplatíte pouze 500 Kč. Nakonec ještě uzavřete s pronajímatelem smlouvu a uhradíte nájem. To je vše. Vysoké provize, které si účtují realitní kanceláře, a kauce jsme na Flatio nadobro zrušili. Ušetřené peníze můžete investovat třeba do karty na MHD nebo večerního posezení s kolegy či přáteli.

Chcete bydlet na měsíc v Ostravě?

Sháníte bydlení na měsíc v Ostravě a hotely ani penziony Vás nelákají kvůli vysokým cenám? Využijte služeb společnosti Flatio, která nabízí k pronájmu kompletně zařízené byty a samostatné pokoje na 14 dní, na měsíc nebo třeba i celý rok.

Hledáte kompletně zařízené byty a pokoje?

Sháníte byt nebo samostatný pokoj, který je kompletně vybavený včetně veškerého nábytku, spotřebičů, nádobí nebo třeba připojení k internetu? Prohlédněte si nabídku společnosti Flatio. Na našich webových stránkách nabízíme pouze vybavené byty. Vy si tak můžete užívat svého pobytu v Ostravě, vyřídit potřebné věci, poznat nové přátele a navštívit nejrůznější akce. Vše bez starostí o to, kde večer usnete nebo kde ráno uvaříte kávu. S Flatio je shánění ideálního bydlení v Ostravě hračka. Najděte si svůj vysněný pronájem!

Zobrazit více