Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Nápověda Nápověda pro majitele Jak Flatio funguje a proč se vyplatí Jaké výhody získávám pronájmem přes Flatio?
Kategorie

Jaké výhody získávám pronájmem přes Flatio?

Pronajímáním přes Flatio získáte nájemníky se zájmem o vysoce poptávané střednědobé bydlení, což v praxi znamená rezervace ve lhůtě od 1 měsíce až do 1 roku

Oproti dlouhodobým pronájmům si finančně rozhodně přilepšíte (s ohledem na délku rezervací můžete cenu snižovat či zvyšovat), oproti krátkodobému pronajímání zase nebudete mít tolik starostí - časté střídání nájemníků a úklid bydlení několikrát do měsíce, klidně i každý den? To opravdu nečekejte!

Díky našemu výjimečnému plánu StayProtection, který vznikl ve spolupráci se společností AXA, jednou z 5 nejlepších pojišťovacích společností světa, jste navíc i krytí pro případ, že by nastala jakákoli neočekávaná situace.

Registrací na Flatio získáváte přístup do neustále vylepšované webové aplikace Mé pronájmy, díky které budete mít přehled o svých nemovitostechnájemnícíchsmlouvách a v neposlední řadě také platbách. Aplikace je ve zjednodušené verzi k dispozici také pro mobilní zařízení se systémem iOS či Android.

Náš systém za vás automaticky hlídá splatnosti nájmů a o případných přeplatcích či nedoplatcích jste včas informováni.

Po celou dobu inzerce na Flatio je vám k dispozici ochotná zákaznická podpora, která se vám bude snažit být nápomocna ve všech ohledech a za každé situace.

Byl tento článek přínosný?