Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Nápověda Nápověda pro majitele Jak začít pronajímat na Flatio Co musím udělat, abych mohl/a pronajmout svůj byt na Flatio?
Kategorie

Co musím udělat, abych mohl/a pronajmout svůj byt na Flatio?

Pro zahájení pronajímání skrze Flatio je nejdůležitější vaše nabídka - tou to všechno začíná, ale rozhodně nekončí! Svoji nabídku vložíte jednoduše skrze stránku určenou (nejen) pro nové majitele.

Vyplněním základních informací o vás a vaší nabídce v intuitivním onboarding procesu vám bude vytvořen účet ve webové aplikaci Mé pronájmy, kde si svoji nabídku můžete doladit (z naší zkušenosti doporučujeme soustředit se na správné nastavení dostupnosti, výši nájemného a kvalitu popisku včetně nahraných fotografií). Po úspěšné registraci do naší služby vás bude kontaktovat tým zákaznické podpory, aby vám vysvětlil základní principy Flatio.

Jakmile budete připraveni na zapnutí inzerce jako takové, je nutné odsouhlasit (nebo-li podepsat) Zprostředkovatelskou smlouvu, která nám umožní vaši nabídku zveřejnit a nabízet na stránkách Flatio. Po odsouhlasení Zprostředkovatelské smlouvy bude možné v detailu nabídky stisknout tlačítko Zapnout inzerci. Tímto počinem se dozvíme o vašem rozhodnutí k inzerci na naší platformě, vaše nabídka bude zkontrolována, a v případě chybějících informací se s vámi spojíme, abychom společnými silami doladili vaši nabídku k dokonalosti. 

Jakmile proběhne kvalitativní kontrola vložené nabídky, aktivujeme vám profil a vaše nabídka se zařadí do seznamu nabídek na stránkách Flatio. Od této chvíle můžete libovolně zapínat či vypínat inzerci, vkládat další nabídky a těšit se na příchozí žádosti o rezervace. 

A abychom se vyhnuli zbytečnému zamítání, doporučujeme udržovat vaši nabídku aktualizovanou, a to zejména ve chvíli, kdy pronajímáte na více službách a může tak docházet ke kolizím rezervací - aktualizovaná dostupnostsprávně nastavené ceny a kvalitní prezentace formou multimédií je alfou a omegou úspěšného pronajímání na Flatio.

Byl tento článek přínosný?