Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Studentské pokoje v Berlíně

Čeká Vás studentský pobyt v Berlíně a nyní si hledáte bydlení? Pokud ano a místo kolejí byste dali přednost domácímu prostředí, mrkněte na nabídku pronájmů plně vybavených pokojů na Flatio. Společnost Flatio se zabývá zprostředkováním střednědobých pronájmů na 1–12 měsíců. Zajistěte si snadno samostatný pokoj na Flatio a v klidu poznávejte hlavní město Německa. Seznamte se s novými spolužáky a po půl roce se nastěhujte třeba do společného bytu.

2 rooms to rent, in a great apartment surrounded with greenery and calmness. Located in a desirable neighborhood, this fully furnished gem offers everything you need for a comfortable and convenient lifestyle. With its 45 sqm, the bedroom, living room, and kitchen, offer a well-proportioned layout, providing ample space for your living needs. It comprises a cozy living room, a comfortable…

Jednoduchý pronájem zařízených pokojů pro studenty v Berlíně

S Flatio je získání pronájmu pokoje v Berlíně snadné a rychlé. Po podání žádosti o rezervaci budete nejpozději do 24 hodin vědět, zda ji majitel schválil a s pronájmem můžete počítat. Neplatíte žádnou kauci, pouze 500 Kč za schválenou rezervaci a servisní poplatek. Všechny byty na Flatio jsou navíc kompletně zařízené, díky tomu nemusíte po nastěhování řešit nic jiného než vybalení osobních věcí. Užijte si studentského života naplno, objevte krásy Berlína a hoďte starosti s ubytováním za hlavu díky Flatio.

Zobrazit více