Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Bydlení pro studenty v Ostravě

Vyberte si typ bydlení:

Máte v plánu následující měsíc, půl roku nebo třeba i déle pobývat v Ostravě kvůli studiu nebo univerzitní stáži? Najděte si vhodné ubytování včas na stránkách společnosti Flatio, která zprostředkovává střednědobé pronájmy na 1–6 měsíců v této lokalitě. Vyberte si ze samostatných pokojů, garsonek nebo třeba i vícepokojových bytů.

Díky společnosti Flatio se nemusíte obávat složitého rezervačního systému, je to jednoduché a rychlé. Nejprve si vyberete z nabídky na webu ideální pronájem, který vyhovuje Vašim potřebám. Poté požádáte o rezervaci a pronajímatel Vám dá nejpozději do 24 hodin vědět, zda můžete s bytem či pokojem v Ostravě na vybrané období počítat.

Pronajmu neprůchozí pokoj vybavený postelí, stolem, židlí, úložnými prostory-skříň. Byt je zařízený spotřebiči včetně pračky, ledničky. Klidná lokalita kousek od Shopping Parku a ČEZ ARENY. Dostupnost na autobusovou zastávku Závoří (5 minut) a tramvajovou (1 minuta)- do 15 min v centru -do 20 min v Porubě. Nájem za celý pokoj. V ceně jsou už zahrnuty veškeré služby kromě wifi. Volné ihned. Těším…

Virtuální prohlídky, bohaté fotogalerie

Vybrat si správný byt není jednoduché. V případě, že hledáte ubytování ze zahraničí nebo nemáte možnost si byt dopředu prohlédnou, je to ještě těžší. Ve Flatio myslíme na všechno, a proto jsme pro Vás připravili virtuální prohlídky bytů i jejich okolí, bohaté fotogalerie a podrobné popisy, které Vám usnadní výběr.

Neplatíte žádnou kauci ani poplatky realitce

Na Flatio se můžete těšit na dvě velké výhody:

  • Není potřeba hradit kauci na vybraný byt ani pokoj.
  • Nečekají Vás žádné vysoké poplatky jako u realitní kanceláře.
  • Zaplatíte pouze 500 Kč za úspěšnou rezervaci a první nájem. Žádné další platby Vás na Flatio nepřekvapí.

    Zařízené byty a pokoje

    Všechny nabídky bytů i pokojů k pronájmu pro studenty v Ostravě mají jednu společnou výhodu – jsou kompletně vybavené! Vám tak odpadne velká starost v podobě shánění nábytku, spotřebičů nebo třeba nádobí. Vše už bude přichystáno k okamžitému použití. Po nastěhování osobních věcí se tak můžete věnovat průzkumu Ostravy nebo třeba seznamování s novými spolužáky, se kterými se třeba za půl roku sestěhujete na společný byt.

    Zobrazit více