Bydlení pro studenty v Ostravě

Vyberte si typ bydlení:

Máte v plánu následující měsíc, půl roku nebo třeba i déle pobývat v Ostravě kvůli studiu nebo univerzitní stáži? Najděte si vhodné ubytování včas na stránkách společnosti Flatio, která zprostředkovává střednědobé pronájmy na 1–6 měsíců v této lokalitě. Vyberte si ze samostatných pokojů, garsonek nebo třeba i vícepokojových bytů.

Díky společnosti Flatio se nemusíte obávat složitého rezervačního systému, je to jednoduché a rychlé. Nejprve si vyberete z nabídky na webu ideální pronájem, který vyhovuje Vašim potřebám. Poté požádáte o rezervaci a pronajímatel Vám dá nejpozději do 24 hodin vědět, zda můžete s bytem či pokojem v Ostravě na vybrané období počítat.

Jsme nově otevřené apartmány ve středu města Ostravy, nedaleko Vítkovic a OC Nová Karolina. Naše apartmány jsou kompletně vybavené. Nabízí kuchyňskou linku se spotřebiči a kuchyňským náčiním, koupelnu, pohodlnou postel a sedačku. Jistě oceníte také jídelní stůl, psací stůl, tv, připojení na wifi apod. Všechny naše apartmány jsou vybaveny tak, aby přinesly pohodlí jak na krátkodobý, tak i…
Pronajmu neprůchozí pokoj vybavený postelí, stolem, židlí, úložnými prostory-skříň. Byt je zařízený spotřebiči včetně pračky, ledničky. Klidná lokalita kousek od Shopping Parku a ČEZ ARENY. Dostupnost na autobusovou zastávku Závoří (5 minut) a tramvajovou (1 minuta)- do 15 min v centru -do 20 min v Porubě. Nájem za celý pokoj. V ceně jsou už zahrnuty veškeré služby kromě wifi. Volné ihned. Těším…

Virtuální prohlídky, bohaté fotogalerie

Vybrat si správný byt není jednoduché. V případě, že hledáte ubytování ze zahraničí nebo nemáte možnost si byt dopředu prohlédnou, je to ještě těžší. Ve Flatio myslíme na všechno, a proto jsme pro Vás připravili virtuální prohlídky bytů i jejich okolí, bohaté fotogalerie a podrobné popisy, které Vám usnadní výběr.

Neplatíte žádnou kauci ani poplatky realitce

Na Flatio se můžete těšit na dvě velké výhody:

  • Není potřeba hradit kauci na vybraný byt ani pokoj.
  • Nečekají Vás žádné vysoké poplatky jako u realitní kanceláře.
  • Zaplatíte pouze 500 Kč za úspěšnou rezervaci a první nájem. Žádné další platby Vás na Flatio nepřekvapí.

    Zařízené byty a pokoje

    Všechny nabídky bytů i pokojů k pronájmu pro studenty v Ostravě mají jednu společnou výhodu – jsou kompletně vybavené! Vám tak odpadne velká starost v podobě shánění nábytku, spotřebičů nebo třeba nádobí. Vše už bude přichystáno k okamžitému použití. Po nastěhování osobních věcí se tak můžete věnovat průzkumu Ostravy nebo třeba seznamování s novými spolužáky, se kterými se třeba za půl roku sestěhujete na společný byt.

    Zobrazit více