Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Studentské pokoje ve Varšavě

Jedete do Varšavy na studijní pobyt nebo univerzitní stáž a nyní zvažujete, kde seženete ideální bydlení na 1 měsíc nebo třeba i celý rok? Zkuste to na Flatio, které zprostředkovává střednědobé pronájmy kompletně vybavených pokojů i bytů ve vybraných lokalitách v rámci Evropy. Pokud se chcete vyhnout kolejím a volíte raději klidnější domácí prostředí, pronájem samostatného pokoje na Flatio je ideální volbou. A co víc? Nejpozději do 24 hodin od podání žádosti o rezervaci budete vědět, zda vše klaplo a můžete začít balit na cestu.

welcome to our premium apartment in the very center of the city. wake up smelling great coffee from nespresso machine, prepare a complete breakfast in a fully equipped kitchen, go out and stroll the streets with history. this is where you feel the real Warsaw since here its past meets modernity. this friendly and functional space can accommodate up to 6 people. air conditioner will cool you…

Žádné kauce ani provize realitní kanceláři u nás neřešíte

Na Flatio se Vám podaří ušetřit peníze, které byste jinak museli zaplatit například za kauci nebo vysokou provizi realitní kanceláři. Nic takového u nás nenajdete. Uhradíte pouze nájem a rezervační poplatek 500 Kč + servisní poplatek. To je vše. Všechny byty na Flatio jsou navíc zařízené, takže nemusíte utráce ani za nábytek, spotřebiče nebo třeba nádobí.

Zobrazit více