Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Bydlení pro digitální nomády v Ostravě

Vyberte si typ bydlení:

Přestože mezi nejoblíbenější útočiště digitálních nomádů patří spíše přímořské destinace, stále více roste zájem o doposud neprozkoumaná místa, jakým je například Ostrava. Ostrava je třetím největším městem České republiky a digitální nomádi sem míří načerpat především novou inspiraci. Vzhled tohoto města je totiž svým způsobem okouzlující. Rozsáhlé industriální areály dodnes připomínají minulost tohoto důlního města, černé královny Slezského kraje.

Pokud patříte mezi digitální nomády a rozhodli jste se odjet na pár měsíců právě do Ostravy, určitě hledáte nějaké příjemné ubytování. Nabídka bydlení na stránkách Flatio Vás zajisté uspokojí. Tato společnost se zabývá zprostředkováním střednědobých pronájmů na 1–12 měsíců v několika evropských městech, mezi které se řadí také Ostrava.

Byt k pronájmu - Ostrava
25 000  měsíčně
Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Budu moc ráda, když se stanete mými hosty. S pozdravem Sabina*
Byt k pronájmu - Ostrava
25 000  měsíčně
Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Okna jsou do dvora či-li je byt tichý a nerušený provozem. Koncem roku 2018 prošel kompletní rekonstrukcí, jsou zde nové podlahy, omítky, obklady, rozvody elektřiny. Teplotní komfort v zimních měsících je zajištěn podlahovým vytápěním. Veškeré vybavení v bytě je nové. Budu…
Byt k pronájmu - Ostrava
19 488  měsíčně
Nabízíme k pronájmu útulný byt 2+1 s veškerým vybavením. Pro pracující k dispozici stůl, vysokorychlostní internet + grafický monitor 24". Centrum budete mít za rohem. Zastávka tramvaje, obchod, kavárny, restaurace do 5 min. chůze. Parkování před domem. Vybavená kuchyně. longboard, deskové hry, knihy k zapůjčení.
Byt k pronájmu
28 975  měsíčně
Samostatný byt 2+kk s koupelnou v rodinném domě s parkováním, nabíječkou pro elektromobil, vlastní WiFi 50MB, plně vybaven v 1.np Ostrava centrum na dosah do 10 min. městskou dopravou i vlakem, Beskydy a Frýdek-Místek vlakem, nebo autobusem.

Pronájem samostatných pokojů nebo bytů je možný už od 14 dní, abychom vyhověli všem požadavkům našich klientů. Výběr vhodného ubytování pro digitální nomády Vám usnadní virtuální prohlídky bytu i jeho okolí, fotky nebo podrobné popisky. Pokud byste se i přesto chtěli při výběru bydlení na cokoli zeptat, napište nám na webovém chatu na stránkách vpravo dole. Rádi Vám se vším poradíme! Jakmile si vyberete bydlení přesně podle Vašich představ, stačí požádat o rezervaci. Pronajímatel následně do 24 hodin rozhodne o jejím schválení. Dejte si proto záležet na vyplnění Vašeho profilu, ať má co nejvíce informací o tom, jak doopravdy báječný digitální nomád jste, Po schválení rezervace uzavřete smlouvu, zaplatíte první nájem a můžete se začít chystat na cestu do Ostravy.

Kompletně vybavené byty a pokoje

A abychom nezapomněli. Všechny byty i samostatné pokoje na Flatio jsou kompletně vybavené včetně nádobí, spotřebičů nebo internetového připojení. Takže si s tím nemusíte po příjezdu dělat starosti. Stačí se jen rozhodnout, zda chcete pracovat v některém z ostravských coworkingových centrech nebo si dáte homeoffice.

Zobrazit více