Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Ubytování pro zaměstnance pracující v Ostravě

Hledáte ubytování pro své zaměstnance na pár měsíců v Ostravě? Vyzkoušejte Flatio for Business, produkt společnosti Flatio zaměřený výhradně na firmy a jejich pracovníky. Flatio se zabývá zprostředkováním střednědobých pronájmů bytů i samostatných pokojů na 1–12 měsíců v několika evropských metropolích, mezi které patří také Ostrava.

Ostrava je třetím největším městem České republiky. Jedná se o strategické útočiště mnoha firem především proto, že je důležitým dopravním uzlem ČR díky blízkosti hranic, existenci letiště nebo významné železniční křižovatky.

Byt k pronájmu - Ostrava
25 000  měsíčně
Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Budu moc ráda, když se stanete mými hosty. S pozdravem Sabina*
Byt k pronájmu - Ostrava
25 000  měsíčně
Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Okna jsou do dvora či-li je byt tichý a nerušený provozem. Koncem roku 2018 prošel kompletní rekonstrukcí, jsou zde nové podlahy, omítky, obklady, rozvody elektřiny. Teplotní komfort v zimních měsících je zajištěn podlahovým vytápěním. Veškeré vybavení v bytě je nové. Budu…
Byt k pronájmu - Ostrava
19 508  měsíčně
Nabízíme k pronájmu útulný byt 2+1 s veškerým vybavením. Pro pracující k dispozici stůl, vysokorychlostní internet + grafický monitor 24". Centrum budete mít za rohem. Zastávka tramvaje, obchod, kavárny, restaurace do 5 min. chůze. Parkování před domem. Vybavená kuchyně. longboard, deskové hry, knihy k zapůjčení.

Realokace zaměstnanců

Střednědobý pronájem na Flatio je ideálním řešením ubytování pro zaměstnance Vaší společnosti v rámci realokace, delších služebních cest nebo stáží. Pronájem bytů nebo samostatných pokojů je možný už od 14 dní, abychom vyhověli přáním našich klientů. Navíc se jedná o kompletně vybavené byty včetně nábytku, nádobí nebo spotřebičů. Nechybí ani připojení k internetu. Ihned po příjezdu se tak Vaši zaměstnanci mohou začít věnovat pracovním záležitostem, aniž by se museli zatěžovat zařizováním bytu.

Ubytování na fakturu – Ostrava

V rámci Flatio for Business je pronájem bytů i samostatných pokojů v Ostravě možný na fakturu se splatností 30 dní. Vyúčtování plateb za pronájem tak nebude žádný problém pro finanční oddělení Vaší společnosti. Veškeré pronájmy můžete přehledně spravovat pomocí profesionálního administativního systému, který je v rámci našich služeb zcela zdarma.

Ubytování pro nové zaměstnance zvládnete vybrat z pohodlí Vaší kanceláře. Usnadní Vám to fotografie bytu, detailní popisy, hodnocení nebo virtuální prohlídky, pomocí kterých si prohlédnete byt do posledního detailu. Pokud byste rádi nechali výběr ubytování spíše na Vašem novém kolegovi, stačí založit firemní profil na Flatio a pozvat nového zaměstnance prostřednictvím administrativního systému. Můžete také stanovit kritéria pro výběr ubytování, například cenu za pronájem. Váš nový kolega při žádosti o rezervaci vybraného bytu nebo pokoje v Ostravě potom pouze zvolí, že se jedná o ubytování na firmu.

Zajistěte svým zaměstnancům nejvyšší komfort, vyzkoušejte Flatio for Business!

Zobrazit více