Ubytování zaměstnanců Ostrava | Flatio.cz
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Ubytování pro zaměstnance pracující v Ostravě

Hledáte ubytování pro své zaměstnance na pár měsíců v Ostravě? Vyzkoušejte Flatio for Business, produkt společnosti Flatio zaměřený výhradně na firmy a jejich pracovníky. Flatio se zabývá zprostředkováním střednědobých pronájmů bytů i samostatných pokojů na 1–12 měsíců v několika evropských metropolích, mezi které patří také Ostrava.

Ostrava je třetím největším městem České republiky. Jedná se o strategické útočiště mnoha firem především proto, že je důležitým dopravním uzlem ČR díky blízkosti hranic, existenci letiště nebo významné železniční křižovatky.

Vylepšete svůj pobyt: Přidejte se k Flatio a získejte exkluzivní výhody!
Hands heart
Co dostanete?
  • benefit iconSlevu 15 € na váš první pobyt
  • benefit iconSpeciální nabídky pronájmu POUZE pro členy
  • benefit iconExkluzivní výhody od našich partnerů
Přidat se k Flatio zdarma
Garsonka 28m2 blízko centra Ostravy a Parku Komenského sady. 4. patro cihlového domu. Byt je plně vybavený pro krátší i delší pobyt včetně Wi-FI Diocházková vzdálenost do centra, v okolí mnoho sportovních zařízení, obchodů, restaurací, zastávky trolejbusdu a tramvaje. Parkování možné pod domem.
SATYS Apartments no.4
33 833  měsíčně
Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Budu moc ráda, když se stanete mými hosty. S pozdravem Sabina*
SATYS Apartments no.11
33 833  měsíčně
Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Okna jsou do dvora či-li je byt tichý a nerušený provozem. Koncem roku 2018 prošel kompletní rekonstrukcí, jsou zde nové podlahy, omítky, obklady, rozvody elektřiny. Teplotní komfort v zimních měsících je zajištěn podlahovým vytápěním. Veškeré vybavení v bytě je nové. Budu…
Apartmán Radim
4 207  měsíčně
Samostatný byt 2+kk s koupelnou v rodinném domě s parkováním, nabíječkou pro elektromobil, vlastní WiFi 50MB, plně vybaven v 1.np Ostrava centrum na dosah do 10 min. městskou dopravou i vlakem, Beskydy a Frýdek-Místek vlakem, nebo autobusem.

Realokace zaměstnanců

Střednědobý pronájem na Flatio je ideálním řešením ubytování pro zaměstnance Vaší společnosti v rámci realokace, delších služebních cest nebo stáží. Pronájem bytů nebo samostatných pokojů je možný už od 14 dní, abychom vyhověli přáním našich klientů. Navíc se jedná o kompletně vybavené byty včetně nábytku, nádobí nebo spotřebičů. Nechybí ani připojení k internetu. Ihned po příjezdu se tak Vaši zaměstnanci mohou začít věnovat pracovním záležitostem, aniž by se museli zatěžovat zařizováním bytu.

Ubytování na fakturu – Ostrava

V rámci Flatio for Business je pronájem bytů i samostatných pokojů v Ostravě možný na fakturu se splatností 30 dní. Vyúčtování plateb za pronájem tak nebude žádný problém pro finanční oddělení Vaší společnosti. Veškeré pronájmy můžete přehledně spravovat pomocí profesionálního administativního systému, který je v rámci našich služeb zcela zdarma.

Ubytování pro nové zaměstnance zvládnete vybrat z pohodlí Vaší kanceláře. Usnadní Vám to fotografie bytu, detailní popisy, hodnocení nebo virtuální prohlídky, pomocí kterých si prohlédnete byt do posledního detailu. Pokud byste rádi nechali výběr ubytování spíše na Vašem novém kolegovi, stačí založit firemní profil na Flatio a pozvat nového zaměstnance prostřednictvím administrativního systému. Můžete také stanovit kritéria pro výběr ubytování, například cenu za pronájem. Váš nový kolega při žádosti o rezervaci vybraného bytu nebo pokoje v Ostravě potom pouze zvolí, že se jedná o ubytování na firmu.

Zajistěte svým zaměstnancům nejvyšší komfort, vyzkoušejte Flatio for Business!

Zobrazit více