Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na flatio.cz 15
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 21 422 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Bratislava Staré Mesto 69 358 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Bratislava Staré Mesto 100 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 30 m2
Celkový počet uskutečněných pronájmů přes Flatio v této lokalitě 67

Hodnocení lokality Bratislava Staré Mesto

Lokalita Bratislava Staré Mesto byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 126 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Bratislava Staré Mesto zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Bratislava Staré Mesto a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 15 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Bratislava Staré Mesto, konkrétně v lokalitě Bratislava Staré Mesto, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Bratislava Staré Mesto a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Bratislava Staré Mesto lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

od  48 680  / 30 dní
od  1 623  / den
Včetně všech služeb
od  22 523  / 30 dní
od  751  / den
Včetně všech služeb
26 531  / 30 dní
884  / den
Včetně všech služeb

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Bratislava Staré Mesto. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Bratislava Staré Mesto, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

od  48 680  / 30 dní
od  1 623  / den
Včetně všech služeb
od  22 523  / 30 dní
od  751  / den
Včetně všech služeb
26 531  / 30 dní
884  / den
Včetně všech služeb

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Bratislava Staré Mesto a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Bratislava Staré Mesto právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Bratislava Staré Mesto je dostupná již za 21 422 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

od  48 680  / 30 dní
od  1 623  / den
Včetně všech služeb
od  22 523  / 30 dní
od  751  / den
Včetně všech služeb
26 531  / 30 dní
884  / den
Včetně všech služeb


Bydlení ve městě Bratislava Staré Mesto je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Bratislava Staré Mesto připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Bratislava Staré Mesto právě pro vás.Pronájmy bytů v dalších lokalitách