Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na flatio.cz 3
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 39 008 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Tachero 53 636 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Tachero 120 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 75 m2

Hodnocení lokality Tachero

Lokalita Tachero byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 0 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Tachero zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Tachero a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 3 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Tachero, konkrétně v lokalitě Tachero, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Tachero a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Tachero lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

51 293  / 30 dní
1 710  / den
Včetně všech služeb
53 735  / 30 dní
1 791  / den
Včetně všech služeb
39 080  / 30 dní
1 303  / den
Včetně všech služeb

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Tachero. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Tachero, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

51 293  / 30 dní
1 710  / den
Včetně všech služeb
53 735  / 30 dní
1 791  / den
Včetně všech služeb
39 080  / 30 dní
1 303  / den
Včetně všech služeb

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Tachero a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Tachero právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Tachero je dostupná již za 39 008 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

51 293  / 30 dní
1 710  / den
Včetně všech služeb
53 735  / 30 dní
1 791  / den
Včetně všech služeb
39 080  / 30 dní
1 303  / den
Včetně všech služeb


Bydlení ve městě Tachero je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Tachero připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Tachero právě pro vás.Pronájmy bytů v dalších lokalitách