Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na flatio.cz 3
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 43 812 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě El Médano 73 020 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě El Médano 120 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 50 m2

Hodnocení lokality El Médano

Lokalita El Médano byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 0 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v El Médano zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě El Médano a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 3 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě El Médano, konkrétně v lokalitě El Médano, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě El Médano a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě El Médano lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

43 812  / 30 dní
1 460  / den
Včetně všech služeb
73 020  / 30 dní
2 434  / den
Včetně všech služeb
60 850  / 30 dní
2 028  / den
Včetně všech služeb

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě El Médano. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě El Médano, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

43 812  / 30 dní
1 460  / den
Včetně všech služeb
73 020  / 30 dní
2 434  / den
Včetně všech služeb
60 850  / 30 dní
2 028  / den
Včetně všech služeb

Naposledy pronajaté byty v lokalitě El Médano a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě El Médano právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě El Médano je dostupná již za 43 812 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

43 812  / 30 dní
1 460  / den
Včetně všech služeb
73 020  / 30 dní
2 434  / den
Včetně všech služeb
60 850  / 30 dní
2 028  / den
Včetně všech služeb


Bydlení ve městě El Médano je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě El Médano připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě El Médano právě pro vás.Pronájmy bytů v dalších lokalitách