Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájmy pro účastníky programu Erasmus v Ostravě

Vyberte si typ bydlení:

Jedete na Erasmus do Ostravy na následující měsíc nebo třeba i celý rok? Tak to se máte na co těšit. Čekají na Vás noví kamarádi, další zkušenosti a také objevování třetího největšího města v České republice.

Užijte si svůj pobyt v Ostravě v klidu a bez starostí a sežeňte si s předstihem vhodné bydlení, které bude vyhovovat Vašim potřebám. Pokud nefandíte hotelům, penzionům ani kolejím, tak pro Vás máme řešení. Prohlédněte si nabídku střednědobých pronájmů na 1–12 měsíců na webových stránkách Flatio.

Byt k pronájmu - Ostrava
25 000  měsíčně
Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Budu moc ráda, když se stanete mými hosty. S pozdravem Sabina*
Byt k pronájmu - Ostrava
25 000  měsíčně
Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Okna jsou do dvora či-li je byt tichý a nerušený provozem. Koncem roku 2018 prošel kompletní rekonstrukcí, jsou zde nové podlahy, omítky, obklady, rozvody elektřiny. Teplotní komfort v zimních měsících je zajištěn podlahovým vytápěním. Veškeré vybavení v bytě je nové. Budu…
Byt k pronájmu - Ostrava
19 472  měsíčně
Nabízíme k pronájmu útulný byt 2+1 s veškerým vybavením. Pro pracující k dispozici stůl, vysokorychlostní internet + grafický monitor 24". Centrum budete mít za rohem. Zastávka tramvaje, obchod, kavárny, restaurace do 5 min. chůze. Parkování před domem. Vybavená kuchyně. longboard, deskové hry, knihy k zapůjčení.

Výběr bytu nebo samostatného pokoje je u nás velice snadný a nejpozději do 1 dne budete vědět, zda s pronájmem můžete na zvolené období počítat.

Sežeňte si vysněný privát na Erasmus v Ostravě ve 3 jednoduchých krocích:

 • Pomocí virtuální prohlídky, bohaté fotogalerie a podrobných popisů si vyberte ideální byt nebo pokoj.
 • Požádejte pronajímatele o rezervaci na vybrané období.
 • Maximálně do 24 hodin budete vědět, zda s Vámi pronajímatel počítá.
 • U ověřených nabídek Vám navíc ručíme za to, že webová prezentace se bude na 100 % shodovat a realitou. Máte tak jistotu, do čeho jdete.

  Ubytování Erasmus Ostrava

  Ubytovat se v kompletně zařízeném bytě nebo pokoji v Ostravě je díky Flatio jednoduché a rychlé. U nás najdete pouze nabídky plně vybavených bytů, ve kterých najdete všechen potřebný nábytek i spotřebiče. Nemusíte si tak po příjezdu do Ostravy shánět nejbližší prádelnu nebo kupovat nádobí. Na bytě bude pro Vás všechno připraveno hned po Vašem nastěhování.

  Bez kauce a realitní kanceláře

  Najít si bydlení na Flatio má další 2 důležité finanční výhody:

 • Žádná kauce
 • Žádné vysoké provize, jaké jsou u realitky.
 • Nic z toho prostě platit nemusíte. Uhradíte pouze nájem, servisní poplatek a 500 Kč za zprostředkování rezervace. To je všechno.

  Zobrazit více