Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na flatio.cz 35
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 11 946 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Las Palmas de Gran Canaria 109 710 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Las Palmas de Gran Canaria 400 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 33 m2

Hodnocení lokality Las Palmas de Gran Canaria

Lokalita Las Palmas de Gran Canaria byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 3 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Las Palmas de Gran Canaria zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Las Palmas de Gran Canaria a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 35 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Las Palmas de Gran Canaria, konkrétně v lokalitě Las Palmas de Gran Canaria, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Las Palmas de Gran Canaria a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Las Palmas de Gran Canaria lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

od  25 066  / 30 dní
od  836  / den
Včetně všech služeb
od  31 985  / 30 dní
od  1 066  / den
Včetně všech služeb
od  37 400  / 30 dní
od  1 247  / den
Včetně všech služeb

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Las Palmas de Gran Canaria. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Las Palmas de Gran Canaria, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

od  25 066  / 30 dní
od  836  / den
Včetně všech služeb
od  31 985  / 30 dní
od  1 066  / den
Včetně všech služeb
od  37 400  / 30 dní
od  1 247  / den
Včetně všech služeb

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Las Palmas de Gran Canaria a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Las Palmas de Gran Canaria právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Las Palmas de Gran Canaria je dostupná již za 11 946 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

od  25 066  / 30 dní
od  836  / den
Včetně všech služeb
od  31 985  / 30 dní
od  1 066  / den
Včetně všech služeb
od  37 400  / 30 dní
od  1 247  / den
Včetně všech služeb

Nejnovější informace z lokality Las Palmas de Gran Canaria a okolí právě na našem blogu

Zajímá vás, na co se v lokalitě Las Palmas de Gran Canaria můžete těšit po vašem příjezdu? Jak se tu bydlelo předchozím nájemníkům? Koukněte se na naše poslední články.


Bydlení ve městě Las Palmas de Gran Canaria je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Las Palmas de Gran Canaria připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Las Palmas de Gran Canaria právě pro vás.Pronájmy bytů v dalších lokalitách