Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Nápověda Nápověda pro majitele Jak začít pronajímat na Flatio Jak mohu začít inzerovat svou první nabídku?
Kategorie

Jak mohu začít inzerovat svou první nabídku?

Aby mohla být vaše inzerce poprvé zapnuta a následně aktivována naším týmem zákaznické podpory, je třeba mít kompletně vyplněné údaje o vaší nabídce a další potřebné údaje o vaší osobě. Mějte, prosím, na paměti, že průvodce pro vložení nabídky slouží pouze pro získání základních údajů, na základě kterých může být vaše nabídka a váš uživatelský profil v aplikaci Mé pronájmy vytvořen. 

Pro úspěšné inzerování je však třeba doplnit další důležité informace, které jsou pro vás připraveny na domovské stránce (v sekci Nástěnka) a jejichž splněním vám bude aktivována možnost zapnutí inzerce. Proto, prosím, udělejte následující: 

  1. Popište bydlení, které nabízíte

Mezi minimální informace, které je nutné o vaší nabídce vyplnit, patří: rozloha nabídkypodlaží, číslo bytu či pokoje, existence Wi-Fi (každá z nabídek na Flatio musí disponovat bezdrátovým internetovým připojením) a nejméně 5 fotografií. Nezapomeňte však, že čím více a kvalitněji je vaše nabídka vyplněná, tím výše je umístěna ve výpisu nabídek při výchozím doporučeném řazení na portále Flatio.

Všechny informace o vaší nabídce pohodlně vyplníte v detailu nabídky, do kterého se dostanete stisknutím tlačítka Doplnit popis nabídky.

  1. Budujte důvěryhodný profil

I když se s vašimi nájemníky osobně uvidíte pravděpodobně pouze při předávání bydlení, zajímá je, s kým mají tu čest a od koho si bydlení pronajímají. Proto věnujte zvýšenou pozornost také popisu sebe samých včetně přiložení profilové fotografie. Důvěryhodné profily významně zvyšují zájem ze strany potenciálních nájemníků o pronájem bytu.  

Vše pohodlně provedete stisknutím tlačítka Doplňte svůj profil.

  1. Vyplňte fakturační údaje

Neméně důležitými informacemi jsou také fakturační údaje. Bez nich nejsme schopni vytvářet smlouvy o pronájmu, kterými je každý nájem sjednaný skrze Flatio podložen, a následně generovat vaše vyúčtování (a posílat vám pravidelně nájem). 

Fakturační údaje proto vyplníte stisknutím tlačítka Přidat fakturační údaje

  1. Podepište zprostředkovatelskou smlouvu s Flatio

Předtím, než bude možné poprvé zapnout inzerci a získat první nájemníky, je nutný také podpis Zprostředkovatelské smlouvy. Tento krok je nezbytný pro inzerování na Flatio, neboť nám dává plnou moc vaše bydlení na našem portále nabízet, a zavazuje nás i vás k určitým právům a povinnostem v případě jakékoliv nastalé situace. Zprostředkovatelskou smlouvu si, prosím, před jejím podpisem pozorně pročtěte, vyhneme se tak případným budoucím nedorozuměním. 

Stisk tlačítka Podepsat smlouvu vás přesměruje do sekce Zprostředkovatelská smlouva, kde smlouvu nejprve přečtete stiskem tlačítka Přečíst a poté podepíšete stiskem tlačítka Podepsat - samotné podepsání je nutno zpečetit vepsáním SMS kódu, který vám přijde na vaše telefonní číslo, do příslušného pole.

  1. Zapněte si inzerci

Jakmile splníte všechny čtyři kroky, zobrazí se vám na Nástěnce poslední krok, kterým je samotné zapnutí inzerce. Stiskem tlačítka Zapnout inzerci vyvoláte dialog, kterým se ujistíme, zda si opravdu přejete inzerovat. Pokud zvolíte ano, bude tým Zákaznické podpory informován o tom, že chcete inzerovat a vaše nabídka bude zkontrolována. Budou-li všechny údaje správně vyplněny a nedojde k žádným dodatečným dotazům z naší strany, nabídku vám s radostí zveřejníme. K jejímu zobrazení na portále Flatio dojde cca do hodiny od aktivace z naší strany.

Byl tento článek přínosný?