Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Spolubydlení Praha 1

Bydlete chytře a spolehlivě, i když vyrážíte do hlavního města České republiky na měsíční nebo i roční pobyt. Využijte spolubydlení v Praze 1, které pro Vás zprostředkovává start-up Flatio.

Vyberte si z 512 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Spolubydlení v Praze 1 – nedávno přidané nabídky pokojů

Spolubydlení v Praze 1 bude díky Flatio pohodlné, cenově dostupné a seženete si ho během pár minut.

Mrkněte na nedávno přidané nabídky pokojů a vyberte si už teď ideální místo k přespání na měsíc, půlrok, nebo třeba i celý rok Vašeho pobytu v hlavním městě České republiky. A ať už cestujete za studiem, prací nebo jen na delší výlet, neomezujte se na levné univerzitní koleje nebo hostely a bydlete v domácím prostředí dle svého výběru.

35 000  / 30 dní
1 167  / den
Včetně všech služeb
45 000  / 30 dní
1 500  / den
Včetně všech služeb

Spolubydlení Praha 1 – bez realitky

Říkáte si, že sehnat spolehlivé spolubydlení v Praze 1 bez realitky je nemožné? Bojíte se, na koho v bytě narazíte po špatných zkušenostech z hostelů? Na Flatio si můžete být jistí, že se ubytujete rychle, levně a bez zbytečných rizik.

Pronajměte si pokoj v Praze 1 bez realitky už nyní a mějte včas zajištěné místo k pobytu na celou dobu Vaší návštěvy hlavního města České republiky.

Nejlépe hodnocené pokoje k pronájmu v Praze 1

Chcete bydlet v TOP bydlení, které dle zkušeností jiných cestovatelů či výletníků hlavní město České republiky nabízí? Mrkněte na nejlépe hodnocené pokoje k pronájmu v Praze 1 na Flatio a rezervujte si ho včas.

22 000  / 30 dní
733  / den
Včetně všech služeb
18 500  / 30 dní
617  / den
Včetně všech služeb
18 500  / 30 dní
617  / den
Včetně všech služeb