Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Spolubydlení Praha 8

Užijte si pobyt v hlavním městě České republiky naplno už od prvního dne Vašeho příjezdu. Sežeňte si dopředu vhodné spolubydlení v Praze 8 na Flatio a předejděte stresu s hledáním vhodného pokoje až na místě.

Vyberte si z 539 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Spolubydlení v Praze 8 – nedávno přidané nabídky pokojů

Univerzitní koleje jsou pro vás příliš hlučné a nabídce služeb od hostelů příliš nefandíte? Spolehlivým a snadným řešením na ubytování je spolubydlení v Praze 8, které si seženete na Flatio.Prohlédněte si nedávno přidané nabídky pokojů a zvolte si podle bohaté fotogalerie i podrobných popisů ideální místo pro Váš měsíční nebo i roční pobyt v hlavním městě České republiky. A dobrodružství může začít!

35 500  / 30 dní
1 183  / den
Včetně všech služeb

Spolubydlení Praha 8 – bez realitky

Hledáte spolehlivou a ověřenou společnost, která vám může sehnat výhodné spolubydlení v Praze 8 bez realitky a jejich vysokých provizí pro makléře? Obraťte se na start-up Flatio, který se zabývá zprostředkováním střednědobých pronájmů nejenom v České republice.Zbavte se zbytečných starostí se sháněním vhodného bydlení na 4 týdny, měsíc nebo i půl roku. Pronajměte si s pomocí týmu Flatio pokoj v Praze 8 bez realitky.

Nejlépe hodnocené pokoje k pronájmu v Praze 8

Potřebujete si rychle sehnat ověřené bydlení v hlavním městě České republiky? Rádi dáte při volbě na předchozí zkušenosti jiných nájemníků? Omrkněte nejlépe hodnocené pokoje k pronájmu v Praze 8 na Flatio a vyberte si.

35 500  / 30 dní
1 183  / den
Včetně všech služeb