Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Spolubydlení Praha 6

Čeká Vás výletní, pracovní či studijní cesta do hlavního města ČR? Rádi byste měli blízko přírodu a zeleň, na kterou jste zvyklí ze svého domova? Volte spolubydlení v Praze 6 na Flatio, kde najdete i přírodní park, kam si můžete zajít vyčistit hlavu a provětrat tělo.

Vyberte si z 496 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Spolubydlení v Praze 6 – nedávno přidané nabídky pokojů

Ověřené spolubydlení v Praze 6 seženete snadno i bez realitky a nutnosti platit přemrštěné provize či poplatky.

Staňte se i Vy jedním ze spokojený nájemníků, o které se postaral v posledních letech start-up Flatio. Mrkněte se na nedávno přidané nabídky pokojů o různých dispozicích a vyberte si už teď své místo k pobytu na 4 týdny nebo i celých 12 měsíců.


Spolubydlení Praha 6 – bez realitky

Proč byste se měli při hledání bydlení obracet neustále na realitní kanceláře s vysokými provizemi? Na Flatio si seženete spolubydlení v Praze 6 bez realitky. Stačí si vybrat podle podrobných popisů a bohaté fotodokumentace ideální pokoj dle Vašeho vkusu i potřeb.

Pronajměte si i Vy pokoj v Praze 6 bez realitky s pomocí týmu Flatio. Pustit se do toho můžete okamžitě, ať jste zrovna v Itálii nebo třeba Finsku.

Nejlépe hodnocené pokoje k pronájmu v Praze 6

Chcete kvalitní bydlení na celou dobu svého pobytu v hlavním městě České republiky? Spolehněte se na hodnocení předchozích uživatelů Vámi vybraného pokoje k pronájmu v Praze 6, které zprostředkovává start-up Flatio.