Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Spolubydlení Praha 4

Vyberte si sami ideální pokoj, kde budete po celý čas svého měsíčního, nebo i celoročního pobytu hlavním městě České republiky pobývat. Najděte si na Flatio spolubydlení v Praze 4 a vynechte tentokrát hlučné univerzitní koleje nebo hostely bez dostatečného soukromí.

Vyberte si z 1164 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Spolubydlení v Praze 4 – nedávno přidané nabídky pokojů

Sháníte si ověřené spolubydlení v Praze 4 na pár týdnů až měsíců? Nemáte rádi univerzitní koleje, které jsou hlučné a ani služby dostupné u hostelů vás neoslovily? Máme pro Vás řešení.

Obraťte se na Flatio a jeho nabídku nedávno přidaných pokojů. Je to velmi jednoduché – vyberte si ideální místo, požádejte o jeho rezervaci, vyčkejte max. 24 hodin na potvrzení a pak už jen balte kufry na svou cestu.


Praha 4 – bez realitky

Již brzy Vás do hlavního města České republiky zavane studium, pracovní pobyt nebo třeba déle trvající výlet? Rádi byste se ubytovali bez čekání, levně a v ověřeném místě, které bude dál od centra? Volte nabídku spolubydlení, kterou zprostředkovává Flatio a pronajměte si pokoj v Praze 4 bez realitky. Ubude Vám spousta stresu a navíc ušetříte na vysokých poplatcích.

Nejlépe hodnocené pokoje k pronájmu v Praze 4

Vyberte si své bydlení na měsíc nebo i půl roku na Flatio mezi ověřenými nabídkami pokojů k pronájmu v Praze 4. Díky předchozím nájemníkům víte, do čeho jdete a rozhodování bude mnohem snadnější.

Karel B.
18 900  / 30 dní
630  / noc
Kristýna R.
18 000  / 30 dní
600  / noc
Jan A.
za 18 hodin
Sleva až 4 % od  18 905  / 30 dní
od  18 240  / 30 dní
od  608  / noc