Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Spolubydlení Praha 3

Plánujete studijní, pracovní nebo výletní pobyt v srdci Evropy na 4 týdne nebo i 6 měsíců? Sežeňte si spolubydlení v Praze 3. Centrum hlavního města budete mít pár kroků od domu a nic Vám tak neunikne.

Vyberte si z 496 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Spolubydlení v Praze 3 – nedávno přidané nabídky pokojů

Už Vás na cestách nebaví bydlet na rušných kolejích nebo v předražených hotelech? Jste skromní a vystačíte si jen se sdíleným bytem? Zařiďte si pronájem na měsíc, půl roku, nebo i celý rok na Flatio!

Mezi nedávno přidanými nabídkami pokojů si u nás snadno seženete spolubydlení v Praze 3, ať už jste zrovna v Číně nebo třeba Los Angeles. Na Flatio na Vašem aktuálním místě pobytu nezáleží, stačí jen připojení k internetu.

od  17 000  / 30 dní
od  567  / den
Včetně všech služeb
od  8 075  / 30 dní
od  269  / den
Včetně všech služeb

Spolubydlení Praha 3 – bez realitky

Plánujete vyrazit kvůli studiu, práci nebo výletu na měsíční nebo i půlroční návštěvu hlavního města ČR? Už Vás unavuje platit realitce vysoké poplatky za zprostředkování bydlení? Vyřešte svůj problém na Flatio a pronajměte si pokoj v Praze 3 bez realitky.

Sehnat si spolubydlení v Praze 3 je s naší pomocí snadné, rychlé a zvládnete to odkudkoliv ze světa. Pusťte se do toho a rezervujte si ideální pokoj už teď.

Nejlépe hodnocené pokoje k pronájmu v Praze 3

Rádi byste sehnali v hlavním městě ČR bydlení, které už je ověřené i jinými cestovateli? Podívejte se na volné pokoje k pronájmu v Praze 3 na Flatio. A vyberte si mezi nejlépe hodnocenými nabídkami.

od  8 075  / 30 dní
od  269  / den
Včetně všech služeb
od  17 000  / 30 dní
od  567  / den
Včetně všech služeb