Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Spolubydlení Praha 5

Sháníte si ověřené spolubydlení v Praze 5 na jeden měsíc nebo celý rok? Chcete to mít z bytu do centra jen pár minut pěšky? Spolehněte se při výběru vhodného pokoje k pronájmu na Flatio a mějte vyřízenou rezervaci do 24 hodin od podání žádosti.

Vyberte si z 512 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Spolubydlení v Praze 5 – nedávno přidané nabídky pokojů

Již brzy na Vás čeká velké dobrodružství v hlavním městě České republiky a chystáte se v srdci Evropy strávit měsíc nebo i půl roku kvůli studiu nebo třeba výletu? Sežeňte si včas ideální spolubydlení v Praze 5 a mrkněte se na Flatio na nedávno přidané nabídky pokojů o různých velikostech. Díky bohaté fotogalerii a podrobnému popisu si můžete být jistí, že vždy víte, do čeho jdete.

21 900  / 30 dní
730  / den
Včetně všech služeb
18 900  / 30 dní
630  / den
Včetně všech služeb
20 900  / 30 dní
697  / den
Včetně všech služeb

Sháníte spolubydlení na Praze 5 bez realitky?

Už to není žádný sen, ale skutečnost. Spolubydlení v Praze 5 bez realitky si seženete i bez nutnosti najmout toho nejlepšího kouzelníka. Stačí se obrátit na Flatio a mrknout se na nabídku volného bydlení.

Pronajměte si pokoj v Praze 5 bez realitky i Vy – zvládnete to z jakéhokoliv místa na světě, kde máte připojení k internetu. Rezervaci Vám navíc se 100% jistotou vyřídíme do 24 hodin a Vy se vyhnete dlouhému čekání.

Jaké jsou největší benefity služby Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány.
  3. Nejpozději do 24 hodin po odeslání žádosti o rezervaci se dozvíte, zda je bydlení Vaše či nikoliv.

Jak funguje pronájem apartmánů přes Flatio?

Je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!


Nejlépe hodnocené pokoje k pronájmu v Praze 5

Dejte při výběru svého dočasného bydlení na měsíc nebo i půl roku v České republice na zkušenosti předchozích návštěvníků. Vyberte si na Flatio mezi nejlépe hodnocenými pokoji k pronájmu v Praze 5.