Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Brno Brno - Komín

Pronájem bytu Brno-Komín

Bydlete v pronájmu bytu v Brně-Komíně a mějte kousek exotiky v podobě ZOO nebo i přírodní park kousek od domu. Na Flatio si zvolte, zda chcete krátkodobý, střednědobý nebo i dlouhodobý pronájem a bydlení si rezervujte.

Vyberte si z 43 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Komín: mapa pronájmů

Na Flatio je pro všechny zájemce připravena přehledná mapa pronájmů v Brně-Komíně na pár týdnů i měsíců. Omrkněte ji a vyberte si svoje bydlení pro blížící se pobyt.


Nejnovější byty k pronájmu: Brno-Komín

Prohlédli jste si už virtuální prohlídky nejnovějších bytů k pronájmů, které přidali jeho pronajímatelé na Flatio? Pokud Vám vyhovuje u některého z nich vybavení i lokalita, nepropásněte svou šanci. Rezervujte si vybrané bydlení na 14 dní, měsíc nebo třeba i celý jeden rok Vašeho pobytu v Brně a mějte zajištěné bydlení v domácím prostředí plném klidu a pohody. Krátkodobý nebo střednědobý pronájem bytu v Brně-Komín si na Flatio navíc seženete i bez kauce a vysokých poplatků, tak tuto možnost využijte.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky a bez kauce Brno-Komín

Každý byl měl zvážit, zda chce vyhazovat peníze za služby, bez kterých se v Brně snadno obejde. Jste ve skupině, která chce ušetřit, ale zároveň se i kvalitně zabydlet na 14 dní, 4 týdny nebo i 12 měsíců? Omrkněte nabídky pronájmů bytů v Brně-Komíně bez realitky a vysokých provizí, které má na webu start-up Flatio.

Bez realitky

Flatio Vám pomůže zprostředkovat krátkodobý i střednědobý pronájem na pár týdnů nebo i měsíců bez nutnosti oslovit realitní kanceláře a jejich makléře. Na webu si vyberete podle virtuálních prohlídek své budoucí bydlení a požádáte si o rezervaci. Zaplatíte za ni 500 Kč, uhradíte servisní poplatek a máte byt zajištěný. Vše rychle a levně.<\p>

Bez kauce

Proč bystě měli brát ze svých spoření peníze na jistinu, když to na Flatio není potřeba? U nás si seženete pronájem bytu v Brně-Komíně bez kauce. Ušetřené peníze tak zůstanou, kde jsou a Vy je třeba využijete pro návštěvu zdejších podniků nebo konferencí.


Nejlépe hodnocené byty v Brně-Komíně

Slibovali Vám už v mnoha ubytováních funkční WiFi, ale po příjezdu jste byli vyvedeni z omylu a internetové připojení bylo pomalé jako pohyb lenochoda? Na Flatio Vám tyto nepříjemné zážitky zvládneme eliminovat, stačí si vybrat z nejlépe hodnocených bytů k pronájmu a bydlení na pár týdnů nebo i měsíců máte zajištěné v prostředí, které si sami dopředu vyberete z pohodlí svého aktuálního pobytu. Brno-Komín má ty nejlepší byty, ulovte si je pro sebe a užijte si svou návštěvu druhého největšího města České republiky, jak si to zasloužíte.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.