Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Brno Brno - Žebětín

Pronájem bytu Brno-Žebětín

Chcete při svém blížícím se pobytu bydlet pár týdnů nebo i měsíců v oblasti, kde se pravidelně koná prestižní závod Grand Prix? Vyberte si na Flatio pronájem bytu v Brně-Žebětíně a budete to mít za rohem.

Vyberte si z 33 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Žebětín: byty k pronájmu

Pokud jste milovník motorových vozidel, vyberte si pronájem bytu v Brně-Žebětíně. Snadno si ho najdete na mapce od Flatio, kde jsou přehledně všechny nabídky.


Nejnovější byty k pronájmu: Brno-Žebětín

Rádi byste se ubytovali v oblasti, která je pověstná všudypřítomnou vůní nafty a olejů? Sledujte nejnovější byty k pronájmu na Flatio a žádná nabídka v Brně-Žebětíně Vám už nikdy neunikne. Pak si je stačí všechny jen pečlivě svým tempem prohlédnout s pomocí připravených virtuálních prohlídek. A hned budete vědět, zda bude pronájem bytu v Žebětíně pro Vás ten pravý. Samotná rezervace na vybraných pár týdnů nebo i měsíců je pak velmi snadná – prostě o ni jen požádáte a počkáte maximálně 24 hodin na potvrzení od pronajímatele.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky a bez kauce Brno-Žebětín

Chystáte se vyjet na pár týdnů nebo i měsíců do Brna za studiem, prací nebo třeba jen na výlet? Ubytujte se v oblasti, kde to žije vůní oleje a nafty. Zvolte si na Flatio pronájem bytu v Brně-Žebětíně bez realitky a vysoké provize, která jde do kapsy makléřům. S námi to jde levněji, a navíc si můžete bydlení vybrat odkudkoliv ze světa, kde se zrovna nacházíte. Stačí Vám k tomu jen připojení k internetu.

Bez realitky

Už se nemusíte trápit tím, kolik si realitka naúčtuje za sehnání vhodného pronájmu v Brně. Na Flatio tyhle nesmyslně vysoké provize nevedeme, u nás platíte jen 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek, který se vypočítá podle délky pobytu.

Bez kauce

Chcete výrazně ušetřit při svém měsíčním nebo třeba i celoročním pobytu v druhém největším městě České republiky? Na Flatio najdete jednoduše krátkodobý i střednědobý pronájem bytu v Brně-Žebětíně bez kauce i dalších zbytečných poplatků, které si pro Vás připraví realitky.


Nejlépe hodnocené byty v Brně-Žebětíně

Nejlepší byty z Brna-Žebětína si velmi jednoduše seženete na Flatio. Důvěřujte i Vy hodnocení předchozích uživatelů a budete dopředu vědět, do čeho jdete.

Z nejlépe hodnocených bytů k pronájmu si určitě vyberete ideální bydlení. Stačí si odkudkoliv ze světa zvolit na webu pronájem na 14 dní, 4 týdny nebo třeba i celých 12 měsíců. Postup je pak snadný:

  1. Požádejte si o rezervaci zvoleného bydlení a zaplaťte za ni poplatek 500 Kč.
  2. Vyčkejte max. 24 hodin na potvrzující zprávu od pronajímatele.
  3. Vyřiďte smlouvy, uhraďte servisní poplatek, domluvte si předání klíčů a po příjezdu můžete začít ihned byt využívat.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.