Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Brno Brno - Střed Vyberte

Pronájem bytu Brno-střed

V Brně to žije stejně jako v Praze. Zvláště v jeho centru se nikdy nudit nebudete. Vyberte si na Flatio pronájem bytu v Brno-střed na 14 dní nebo třeba i 1 celý rok a žádný fajn zážitek Vám už neunikne.

Vyberte si z 47 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-střed: byty k pronájmu

Jaké pronájmy v Brně-střed jsou pro Vás k dispozici? Mrkněte se do naší mapky a hned budete vědět, kde se můžete na pár týdnů nebo i měsíců ubytovat.


Nejnovější byty k pronájmu: Brno-střed

Vybíráte si místo, kde budete při své návštěvě Brna pár týdnů nebo třeba i 12 měsíců bydlet? Podívejte se na Flatio a omrkněte nejnovější byty k pronájmu v centru Brna. Budete to mít ke všem akcím, restauracím i zábavě kousek a výskytu nudy se bát nemusíte.

Zvolte si své ideální bydlení dopředu odkudkoliv ze světa – prohlédněte si virtuální prohlídky jednotlivých nabídek, zjistěte hodnocení bytu a pak si stačí jen požádat o jeho rezervaci. Pronájem bytu v Brno-střed máte na Flatio zajištěný nejpozději do 24 hodin!

od  32 560  / 30 dní
od  1 085  / den
Včetně všech služeb
od  24 645  / 30 dní
od  822  / den
Včetně všech služeb
od  35 490  / 30 dní
od  1 183  / den
Včetně všech služeb

Bydlení v Brně-středu: co je dobré vědět

Bydlet v centu Brna s sebou přináší spoustu výhod. Všechny akce, trhy i ruch velkoměsta máte doslova pod okny a nic Vás jen tak neobejde bez povšimnutí. Hlavní nádraží je pár minut od Vašeho bydlení, a navíc to všude v ulicích žije ve dne i v noci. Toužíte při svém blížícím se studijním, výletním nebo třeba i pracovním pobytu zažít Brno, jak si zaslouží? Zajistěte si dopředu bydlení. Na ploše o velikosti 15 km² žije dle údajů z roku 2011 přes 64 tisíc lidí. Buďte jedním z nich i Vy! Pokud máte rádi živost velkoměst, která je s jejich centry spojená, vyberte si pronájem bytu v Brně-středu na Flatio na pár týdnů nebo i třeba celý jeden rok bez kauce i platby vysokých provizí.


Nejlépe hodnocené byty v Brně-středu

Každý cestovatel, který rád ví, do čeho jde, se dívá dopředu také na hodnocení vybraného ubytování jeho předchozími uživateli. Nejlepší byty z Brna-středu tak najdete na Flatio snadno a budete mít i dalšími lidmi potvrzené, že údaje v nabídce jsou skutečně pravdivé.

Nejlépe hodnocené byty k pronájmu jsou ideální volbou pro všechny, kteří požadují zaručenou kvalitu. Vyberte si některou z nabídek i Vy pro svůj blížící se pobyt na pár týdnů nebo i měsíců a bydlete bez starostí v kompletně zařízeném bytě v centru Brna.


Časově flexibilní pronájem bytu v Brně-středu

Díky týmu Flatio si seženete jednoduše krátkodobý, střednědobý i dlouhodobý pronájem bytu v centru Brna. Ať už Vás čeká pracovní či studijní cesta nebo vyrážíte do druhého největšího města České republiky na výlet, tak si vyberte na Flatio na pár týdnů nebo i měsíců ideální pronájem právě pro Vás.

Pronájem bytu na 14 dní

Jedete do Brna na 2 týdny, ale nechcete bydlet v předražených hotelech nebo na rušných VŠ kolejích? Na Flatio si vyberte pronájem bytu na 14 dní v centru Brna a střed města budete mít hned po ruce.

Pronájem bytu na měsíc

Zdržíte se v Brně celé 4 týdny kvůli práci nebo třeba studijnímu pobytu? Obraťte se na Flatio a vyberte si z jejich nabídky pronájem bytu na měsíc v Brně-středu. Centrum máte hned za rohem nebo rovnou pod okny.

Pronájem bytu na půl roku

Pokud plánujete strávit v druhém největším městě ČR celých 6 měsíců, není to s Flatio žádný problém. Velmi jednoduše si v centru Brna seženete pronájem bytu na půl roku bez nutnosti platit kauci.

Pronájem bytu na rok

Jestli víte, že se Vám pracovní nebo třeba studijní pobyt v Brně protáhne na celý jeden rok, nemusíte si zoufat. Díky týmu Flatio budete mít pronájem bytu na 12 měsíců, který bude plně vybavený, a navíc bez kauce.


Pronájem bytu bez realitky a bez kauce Brno-střed

Říkali Vám, že pokud chcete v Brně pronájem, musíte počítat s kaucí o výši i několika měsíčních nájmů? Na Flatio to neplatí, u nás si seženete bydlení bez zbytečných nákladů navíc i v centru druhého největšího města České republiky.

Bez realitky

Pronájem bytu v Brně-středu bez realitky a bez vysoké provize můžete díky rýmu Flatio snadno zrealizovat. Stačí si vybrat z nabídky ideální bydlení právě pro Vás, požádat si o jeho rezervaci a vyčkat max. 24 hodin na potvrzení. Pak Vám byt bude pronajímatelem přiklepnutý na vybrané období a Vy tak nemusíte řešit další výdaje za poplatky pro makléře. U nás se hradí jen 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek.

Bez kauce

Bydlet měsíc nebo třeba i rok v pronájmu bytu v Brně-středu bez kauce? Na Flatio to není sen, ale skutečnost. Omrkněte nabídky na webu, prohlédněte si jejich virtuální prohlídky i hodnocení předchozích uživatelů a vyberte si ideální bydlení právě pro Vás odkudkoliv ze světa, kde máte internet.