Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Brno Brno - Maloměřice

Pronájem bytu Brno-Maloměřice

Ať už jste rodilý maloměšťák nebo vesničan, tak pokud máte rádi velkoměsta, sežeňte si pro svůj blížící se pobyt v druhém největším městě České republiky ideální pronájem bytu v Brně-Maloměřicích.

Vyberte si z 45 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Maloměřice: byty k pronájmu

Toužíte mít přehledně nabídky na Flatio na jednom místě? Na jejich mapce najdete umístěné podle lokace všechny pronájmy v Brně-Maloměřicích.


Nejnovější byty k pronájmu: Brno-Maloměřice

Omrkněte na Flatio nejnovější byty k pronájmu a jejich přiložené virtuální prohlídky. Svým tempem si z jakéhokoliv místa na světě prohlédnete nové nabídky bydlení a v poklidu svého současného bydliště si vyberete to ideální právě pro Vás. Pak už stačí udělat pouze 2 jednoduché kroky:

  1. Odeslat žádost o rezervaci u zvoleného pronájmu bytu v Maloměřicích.
  2. Počkat si maximálně 24 hodin na zprávu s potvrzením od pronajímatele, zda vše na vybrané období klaplo.

Pak jen vyřídíte potřebné smlouvy a předáte si klíče. To je vše. Hned poté můžete začít Váš pronajatý byt okamžitě využívat!

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky a bez kauce Brno-Maloměřice

I v druhém největším městě České republiky je možné sehnat snadno a rychle pronájem bytu v Brně-Maloměřicích bez realitky i vysoké provize, která jde do kapsy makléřům. Postup je snadný – stačí se obrátit na start-up Flatio a vybrat si z jejich nabídky krátkodobých, střednědobých nebo i dlouhodobých pronájmů.

Bez realitky

Bydlete v Brně efektivně a neutrácejte zbytečně peníze za nesmyslné výdaje od realitky, bez kterých byste se v pohodě obešli. Na Flatio platíte jen za rezervaci 500 Kč a pak servisní poplatek, který se počítá dle délky Vašeho plánovaného pobytu. Žádné další peníze u nás vydat ze své peněženky nemusíte.

Bez kauce

Proč platit za byt kauci i o výši několika nájmů, když existuje možnost, jak získat super pronájem na 14 dní, měsíc nebo i celý rok bez toho? Na Flatio si zvolte z nabídky bydlení vhodný pronájem bytu v Brně-Maloměřicích bez kauce a bydlete zvolené období v prostorech, které vyhovují Vašim potřebám.


Nejlépe hodnocené byty v Brně-Maloměřicích

Jste ten typ člověka, který dá rád na reference od zákazníků a klientů? Pokud ano a nyní se chystáte vybírat bydlení pro svůj pobyt, který bude v Brně trvat 14 dní, měsíc nebo i 1 celý rok, tak na Flatio pro Vás máme připravené nejlépe hodnocené byty k pronájmu. Všechny nabídky jsou seřazené podle uživatelského hodnocení, které vybranému bydlení udělili jeho přechozí nájemníci. Vyberte si nejlepší byty z Brna-Maloměřic na Flatio a mějte zajištěný fajn pronájem na celou dobu své návštěvy.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.