Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Brno Brno - Židenice

Pronájem bytu Brno-Židenice

Chystáte se na pár týdnů nebo třeba i 12 měsíců do Brna a ocenili byste vyhlídku na celé velkoměsto? Vyberte si na Flatio pronájem bytu v Brně-Židenicích a budete ji mít kousek od domu.

Vyberte si z 46 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Židenice: byty k pronájmu

Zvažujete, v které části Židenic chcete bydlet? Mrkněte se na mapku od Flatio a zvolte si pronájmy v Brně-Židenicích podle toho, kde přesně jsou umístěné.


Nejnovější byty k pronájmu: Brno-Židenice

Máte v oblibě každou novinku a rádi zkoušíte všechno jako první? Na Flatio Vám dáme možnost vybrat si z nejnovějších bytů k pronájmu ideální bydlení pro Vaše potřeby. Na Vás jen je, abyste si pečlivě prohlédli virtuální prohlídky, omrkli vybavení a v případě zájmu poslali pronajímateli žádost o rezervaci na pár týdnů nebo i měsíců. Pronájem bytu v Židenicích Vám zajistí nejenom vyhlídku na celé Brno kousek od domu, ale také dva lesoparky za rohem pro víkendové relaxování.


Bydlení v Brně-Židenicích: co je dobré vědět

Ubytujte se díky týmu Flatio v lokalitě, která je od středu města vzdálená jen 5 kilometrů a máte v ní lesy i vyhlídku na celé velkoměsto pár ulic od domu. Žádnou akci díky skvělému umístění už nepromeškáte, ale zároveň se vyhnete bydlení v rušném centru.

Při posledním sčítání lidu v roce 2011 bylo v této oblasti Brna na ploše o velikosti 5,05 km² celkem 22000 obyvatel. Chcete být jedním z nich nyní i Vy na 14 dní nebo třeba i celý rok? Na Flatio si rezervujte pronájem bytu v Brně-Židenicích a mějte o bydlení na celou dobu Vašeho pobytu vystaráno.


Nejlépe hodnocené byty v Brně-Židenicích

Rezervujte si na Flatio jednoduše ten nejlepší byt z Brna-Židenic na pár týdnů nebo i měsíců svého pracovního, studijního nebo třeba i výletního pobytu v druhém největším městě České republiky. V této malebné městské lokalitě si můžete o víkendu zajít do dvou různých lesoparků nebo třeba na blízkou vyhlídku, ze které uvidíte na celé velkoměsto. Chcete to zažít na vlastní kůži? Vyberte si z nejlépe hodnocených bytů k pronájmu a požádejte si o rezervaci toho nejlepšího pro Vaše potřeby.


Časově flexibilní pronájem bytu v Židenicích

Vyslal Vás šéf na měsíc do Brna nebo Vás v druhém největším městě České republiky čeká Erasmus na některé ze zdejších univerzit? I když se Váš cíl může lišit, bydlení bude hledat každý návštěvník. Najděte si ho jednoduše na Flatio, které se specializuje na zajištění krátkodobého, střednědobého nebo i dlouhodobého pronájmu v Brně-Židenicích.

Pronájem bytu na 14 dní

Cestujete do Brna na dva týdny a zvažujete, zda se ubytovat v hotelu nebo v krátkodobém pronájmu? Volte nabídky na Flatio a bydlete v domácím prostředí s kompletně zajištěným soukromím.

Pronájem bytu na měsíc

Budete v Brně-Židenicích na služební cestě celé 4 týdny? Nebo Vás zde čeká intenzivní měsíční studium? Mrkněte se na Flatio a zařiďte si dopředu pronájem bytu na měsíc v lokalitě, která Vás okouzlila.

Pronájem bytu na půl roku

Poslali Vás na půl roku na výměnný pobyt, pracovní cestu nebo je to další cíl Vaší stezky digitálního nomáda? Zajistěte si dopředu pronájem bytu na 6 měsíců na Flatio v Brně-Židenicích.

Pronájem bytu na rok

Ukázalo se, že Vaše návštěva Brna bude trvat celých 12 měsíců? Ubytovat se v hotelu je zbytečně drahé, volte radši pronájem bytu na rok, který seženete v Brně-Židenicích jednoduše na Flatio.


Pronájem bytu bez realitky a bez kauce Brno-Židenice

Unavují Vás zbytečné platby, které musíte posílat realitním kancelářím za zprostředkování pronájmu? Nezpomalujte své tempo kvůli věcem, které se dají efektivně a levně řešit s pomocí týmu Flatio. Podívejte se na jejich web, omrkněte nabídky bydlení a vyberte si snadno pronájem bytu v Brně-Židenicích bez realitky, vysokých provizí a kauce. Zvládáme to vše i bez toho.

Bez realitky

Start-up Flatio je ideálním řešením pro všechny cestovatele, kteří chtějí sehnat bydlení v Brně-Židenicích bez realitky na 14 dní, 4 týdny, půl roku nebo i celých 12 měsíců. Jste jedním z nich? Omrkněte si nabídky na webu, prohlédněte přiložené virtuální prohlídky a rezervujte si ten nejlepší byt pro Vás nebo celou partu Vašich známých.

Bez kauce

V Židenicích si snadno zařídíte bydlení na pár týdnů i měsíců s pomocí týmu Flatio a jeho pronájmů. Ubytujte se v oblasti, kde máte vyhlídku na celé Brno a do lesa to není daleko.