Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Brno Brno - Medlánky Vyberte

Pronájem bytu Brno-Medlánky

Bydlete v pronájmu v Brně-Medlánky a budete mít památky všude kolem sebe. Stačí si vybrat, zda se zdržíte 14 dní, měsíc nebo třeba i celý jeden rok a požádat si o rezervaci. Do 24 hodin víte, zda vše klaplo.

Vyberte si z 47 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Medlánky: byty k pronájmu

S mapkou na Flatio se snadno zorientujete, jestli je Vámi vybraný pronájem bytu v Brně-Medlánkách na 14 dní nebo i 1 rok blízko MHD nebo třeba s výhledem na zámek.


Nejnovější byty k pronájmu: Brno-Medlánky

V nabídce aktuálně dostupných krátkodobých nebo střednědobých pronájmů jste zatím nenašli ideální místo k pobytu v Brně, které by splňovalo všechny Vaše potřeby a přání na lokalitu i vybavení? Sledujte nejnovější byty k pronájmu na Flatio a vyberte si podle jejich virtuálních prohlídek bydlení, které využijete 14 dní, 4 týdny nebo i 12 měsíců své návštěvy v Brně. Jako první odzkoušíte, zda vše odpovídá uvedenému popisu a webové prezentaci. Volte ve výběru pronájmu bytu v Medlánkách start-up Flatio.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky a bez kauce Brno-Medlánky

Řekněte dost zbytečnému utrácení za služby, které nepotřebujete. Sehnat si krátkodobý nebo střednědobý pronájem bytu v Brně-Medlánkách bez realitky, vysokých provizí a kauce je na Flatio snadné. Výrazně s námi ušetříte a můžete si užít druhého největšího města České republiky plnými doušky bez žádného omezování.

Bez realitky

Start-up Flatio Vám pomůže v hledání bydlení v Brně, aniž byste museli žádat o služby realitní kanceláře. Skvělou zprávou navíc je i to, že platíte jen 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek. Nic víc od Vás chtít nebudeme a Vy tak můžete peníze navíc vložit do seznamování se s novými přáteli nebo poznávání zdejších památek.

Bez kauce

Proč nechat peníze ležet v kauci půl roku nebo třeba i celých 12 měsíců? Na Flatio nic z toho řešit nemusíte, protože všechny nabídky na webu jsou bez ní! Bydlete s rozumem a užijte si celý svůj studijní, pracovní nebo i výletní pobyt od začátku až do konce naplno.


Nejlépe hodnocené byty v Brně-Medlánkách

Jak si vybrat ty nejlepší byty z Brna-Medlánek, abyste strávili celý svůj blížící se pobyt v klidu a v pohodě? Omrkněte si nabídku na webu Flatio a orientujte se podle hodnocení bydlení jejich předchozími uživateli. Díky nim víte, zda popis bytu sedí s realitou a po příjezdu do druhého největšího města České republiky Vás nic nepřekvapí. Štěstí tu je pro připravené, nepodceňte volbu a vyberte si nejlépe hodnocené byty k pronájmu na Flatio na 14 dní, 4 týdny nebo třeba i celých 12 měsíců.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách