Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Brno Brno - Kohoutovice

Pronájem bytu Brno-Kohoutovice

Nastěhujte se na 14 dní nebo třeba i celý 1 rok do nejvíce zalesněné oblasti Brna. Užijte si pobyt ve velkoměstě díky Flatio naplno a vyberte si pronájem bytu v Brně-Kohoutovicích. Přírodu i civilizaci máte za rohem.

Vyberte si z 46 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Kohoutovice: byty k pronájmu

Jedete do velkoměsta na pár týdnů nebo i měsíců, ale toužíte mít příroda pořád blízko? Mrkněte na mapku Flatio a vyberte si mezi pronájmy v Brně-Kohoutovicích.


Nejnovější byty k pronájmu: Brno-Kohoutovice

Nejnovější byty k pronájmu ocení především lidé, kteří mají rádi výzvy a novinky. Jste takový a hledáte si nyní bydlení pro svůj pobyt v Brně, který bude trvat 14 dní, půl roku nebo i 12 měsíců? V tom případě jste na Flatio správně – vyberte si pronájem bytu v Kohoutovicích, omrkněte přiloženou virtuální prohlídku svým tempem a požádejte si v případě zájmu jako první o rezervaci. Nejpozději do 24 hodin Vám dá pronajímatel vědět, zda máte zvolené bydlení na vybranou dobu v kapse.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Bydlení v Brně-Kohoutovicích: co je dobré vědět

Ubytujte se při své blížící se cestě do druhého největšího města České republiky v Kohoutovicích, kde žije na ploše o velikosti 4,09 km² přes 12 tisíc obyvatel. Jde o z velké části zalesněnou oblast, která má však městský charakter, tak pokud chcete mít přírodu blízko a žít zároveň ve velkoměstě, Kohoutovice jsou ideální lokalitou. Budete jen necelou půlhodinku s MHD od centra a nic Vám tak neunikne. Užijte si svůj pracovní, studijní nebo i výletový pobyt celých 14 dní, 4 týdny, půl roku nebo i 12 měsíců bez starostí o to, kde budete bydlet.


Nejlépe hodnocené byty v Brně-Kohoutovicích

Chcete bydlet při své plánované pracovní nebo třeba studijní cestě v nejlepších bytech z Brna-Kohoutovic?

Na Flatio si vše zajistíte velmi jednoduše:

  1. Prohlédněte si nabídky na webu a vyberte si z nejlépe hodnocených bytů k pronájmu ideální místo k pobytu splňující všechny Vaše potřeby.
  2. Pošlete pronajímateli žádost o rezervaci, uhraďte poplatek 500 Kč a vyčkejte max. 24 hodin na potvrzení z jeho strany.

Hodnocení předchozích uživatelů Vám dává další jistotu, že byla Vaše volba správná.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Časově flexibilní pronájem bytu v Kohoutovicích

Jedete již brzy do Brna na 14 dní, půl roku nebo dokonce celých 12 měsíců kvůli pracovním povinnostem nebo třeba studijnímu pobytu? Nenechte své bydlení náhodě a zajistěte si dopředu krátkodobý, střednědobý nebo dlouhodobý pronájem bytu v Brně-Kohoutovicích.

Pronájem bytu na 14 dní

Je pro Vás novinkou, že si můžete sehnat pronájem bytu na dva týdny bez nutnosti platit kauci? Na Flatio to zvládne každý, stačí si vybrat z nabídky bydlení v Brně-Kohoutovicích a požádat si o rezervaci.

Pronájem bytu na měsíc

Čekají Vás celé 4 týdny v Brně-Kohoutovicích kvůli pracovní cestě nebo třeba studijní návštěvě? Volte pro bydlení pronájem bytu na měsíc na Flatio. Podle virtuálních prohlídek si vyberte podle svých potřeb a vkusu.

Pronájem bytu na půl roku

Půl roku uběhne rychle jako voda v horské říčce, když máte kde bydlet a nemusíte řešit drahé hotely nebo rušné koleje. Buďte na svůj pobyt připraveni a sežeňte si na Flatio pronájem bytu na 6 měsíců v Brně-Kohoutovicích.

Pronájem bytu na rok

Už teď víte, že se Váš pobyt v Brně protáhne na celý rok? Ubytovat se v hotelu nebo penzionu by bylo zbytečně drahé, volte radši na Flatio pronájem bytu na 12 měsíců v Kohoutovicích.


Pronájem bytu bez realitky a bez kauce Brno-Kohoutovice

Kohoutovice jsou krásnou lokalitou, kde si užijí pobyt hlavně milovníci přírody, protože jde o z velké části zalesněnou oblast Brna. Jste takovým člověkem a chystáte se do druhého největšího města České republiky na výlet, studijní pobyt nebo pracovní cestu? Ať je Váš cíl jakýkoliv, tak na Flatio si seženete jednoduše pronájem bytu v Brně-Kohoutovicích bez realitky, vysokých provizí a kauce.

Bez realitky

Bydlet v Brně bez realitky v pronajatém bytě už není jen sen. I když je sehnání bydlení na vlastní pěst obtížné, na Flatio Vám to usnadníme. Stačí omrknout web, zvolit si podle virtuálních prohlídek a hodnocení vhodné bydlení a požádat si o jeho rezervaci. Vše zvládnete bez využití služeb realitních kanceláří.

Bez kauce

Neplaťte žádné kauce, když nemusíte. Na Flatio jsou všechny nabídky bez potřeby platit jistinu při uzavření smlouvy. At už vyrážíte do Brna na 14 dní nebo i 1 celý rok, podmínky se u nás neliší.