Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Brno Brno - Žabovřesky

Pronájem bytu Brno-Žabovřesky

Chcete bydet ve velkoměstě na pár týdnů nebo i celý rok Vašeho pobytu a zároveň mít kousek od domu lesy, kde můžete trávit svůj volný čas? Vyberte si pronájem bytu v Brně-Žabovřeskách a tento popis se stane realitou.

Vyberte si z 43 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Žabovřesky: byty k pronájmu

Toužíte mít výhled na les anebo dáváte přednost rušnější části Brna, kde to pořád žije? Prohlédněte si na mapce pronájmy v Brně-Žabovřeskách a vyberte si podle sebe.


Nejnovější byty k pronájmu: Brno-Žabovřesky

Čeká Vás cesta do Brna a Vy se nyní rozhodujete, kde budete bydlet? Máte vyhlédnutý pěkný pronájem bytu v Žabovřeskách, avšak ještě stále váháte, zda jít na pár týdnů nebo třeba i celých 12 měsíců do něj? Sledujte pravidelně na webu Flatio nejnovější byty k pronájmu i jejich přiložené virtuální prohlídky. A třeba se objeví další bydlení, které Vás osloví ještě o něco více a Vy se pro něj ve finále rozhodnete. Pak si ho stačí jen rezervovat, uhradit za to poplatek 500 Kč a nejpozději do 24 hodin budete vědět, zda vše klaplo.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky a bez kauce Brno-Žabovřesky

Na Flatio Vás nemusí trápit myšlenky, kde vezmete na vysoké provize pro realitní kanceláře nebo kauci i o výši několika měsíčních nájmů. S námi tyto zbytečné platby při plánování pobytu v Brně neřešíte, protože máme jen 2:

  1. Rezervační poplatek 500 Kč za zvolený byt k pronájmu.
  2. Servisní poplatek podle délky pobytu.

Ušetřete i Vy a vybírejte si bydlení na 14 dní, půl roku nebo třeba i 12 měsíců s rozumem.

Bez realitky

Start-up Flatio Vám zajistí, že pronájem bytu v Brně-Žabovřeskách bude bez realitky a vysokých provizí. Proč zbytečně utrácet, když tu je i jiné řešení. Náš tým Vám pomůže ušetřit a zároveň najít bydlení podle Vašich představ.

Bez kauce

Pronájem bytu v Brně-Žabovřeskách bez kauce není jen pohádkou, která se splní jen ve Vašich snech. Na Flatio jde o realitu, protože všechny nabídky na webu jsou bez nutnosti platit jakoukoliv jistinu, která obvykle bývá i ve výši tří měsíčních nájmů.


Nejlépe hodnocené byty v Brně-Žabovřeskách

Máte rádi ověřenou kvalitu? Nejlépe hodnocené byty k pronájmu v druhém největším městě České republiky najdete na Flatio. Díky přechozím nájemníkům se dozvíte, zda je všechno vybavení funkční nebo jestli náhodou něco nechybí.

Vybírejte si na Flatio ty nejlepší byty z Brna-Žabovřesk a mějte jistotu, že zvolené bydlení bude přesně odpovídat uvedenému popisu na webu. Po Vašem příjezdu Vás nic nepřekvapí a Vaší jedinou starostí bude vybalování kufru s oblečením a dalšími osobními věcmi.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.