Levné byty k pronájmu v Brně - Řečkovice - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Levné byty k pronájmu v Brně - Řečkovice
Flatio.cz Česká republika Brno Brno - Řečkovice

Pronájem bytu Brno-Řečkovice

Na severním okraji Brna si snadno seženete bydlení na 14 dní, 4 týdny nebo třeba i 12 měsíců. Stačí se obrátit na Flatio a vybrat si na webu krátkodobý nebo střednědobý pronájem bytu v Brně-Řečkovicích.

Vyberte si z nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat
Ověřeno službou Trustpilot
4.6

Brno-Řečkovice: byty k pronájmu

Chcete bydlet v městské nebo vesnické části v Řečkovicích? Omrkněte mapku na Flatio a vyberte si na naší přehledné mapce vhodné pronájmy v Brně-Řečkovicích.


Nejnovější byty k pronájmu: Brno-Řečkovice

Láká Vás vyměnit předražené hotely nebo hlučné univerzitní koleje za klidný a příjemný pronájem bytu v Řečkovicích? Omrkněte web Flatio – tento start-up se zabývá zprostředkováním krátkodobých, střednědobých nebo i dlouhodobých pronájmů na 14 dní nebo třeba i celý jeden rok v Brně. Z jeho široké nabídky si určitě zvolí student, pracující nebo třeba i digitální nomád.

Vyberte si z jejich nabídky nejnovějších bytů k pronájmu ideální bydlení pro Vaše potřeby – omrkněte přiložené virtuální prohlídky a zvolte si třeba i podle stávajícího vybavení.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky a bez kauce Brno-Řečkovice

Vyberte si na Flatio bydlení na pár týdnů nebo třeba i měsíců podle svých představ a potřeb, za které nevyhodíte všechny své našetřené peníze. Na Flatio si seženete pronájem bytu v Brně-Řečkovicích bez realitky, vysokých provizí i kauce. S námi to jde i bez toho, tak mrkněte na web a prohlédněte si nabídku krátkodobých, střednědobých nebo i dlouhodobých pronájmů až na celý jeden rok.

Bez realitky

Pokud nevíte, co s penězi, tak je dejte radši na charitu, ale nevyhazujte je zbytečně za vysoké provize pro realitky. Na Flatio zaplatíte jen 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek, nic víc po Vás chtít nebudeme. Tak zrušte váhání a pusťte se do hledání ideální pronájmu v Řečkovicích na 14 dní nebo třeba i 12 měsíců.

Bez kauce

Sháníte si v Brně pronájem alespoň na 14 dní, avšak Váš pobyt nebude trvat déle než 1 rok? Omrkněte si byty na Flatio a neplaťte žádné kauce. Uspořené peníze radši vložte do poznávání druhého největšího města České republiky a užijte si v něm svůj pobyt naplno.


Nejlépe hodnocené byty v Brně-Řečkovicích

Už jste unavení ze svých předešlých špatných výběrů bydlení, kdy jste třeba na dovolené zvolili ubytování bez referencí a na místě jste byli nepříjemně překvapeni? Neopakujte stejné chyby, vyberte si nejlépe hodnocené byty k pronájmu na Flatio a Váš pobyt v Brně bude bez starostí.

Bydlet s Flatio má 3 základní výhody:

  1. Je to rychlé a snadné – do 24 hodin víte, zda vše klaplo.
  2. Všechny byty jsou kompletně zařízené.
  3. Neplatíte žádnou kauci ani zbytečně vysoké provize, uhradíte pouze 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek.

Vyberte si nejlepší byty z Brna-Řečkovic na Flatio!

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.