Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 7 Vyberte

Pronájem bytu Praha 7

V Praze 7 si najde to své každý – zaměstnanec na pracovní cestě, student na pobytu i digitální nomád. Čeká i Vás výjezd na 14 dní, měsíc nebo třeba i půl roku do hlavního města České republiky? Najděte si pronájem bytu třeba i se zahradou v Praze 7 přes Flatio.

Vyberte si z 497 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty k pronájmu v Praze 7

Mapka od Flatio Vám přehledně ukáže, kde najdete krátkodobé i střednědobé pronájmy v Praze 7. Pak si stačí jen vybrat a požádat o rezervaci.


Nejnovější byty k pronájmu v Praze 7

Plánujete vyrazit na studijní pobyt, výlet nebo pracovní cestu do srdce Evropy? To už určitě zvažujete, kde bude ty 2 týdny, 3 měsíce nebo třeba i půl roku bydlet. Sledujte nejnovější byty na Flatio, které byly přidány, ať vám žádná super nabídka neunikne.

Až Vás osloví některý z bytů, vyberte si krátkodobý nebo střednědobý pronájem, který najdete na Flatio. Těšit se můžete na skvělý servis, který je rychlý a zvládnete ho ze všech koutů světa. Stačí Vám k tomu jen internet!

3 základní výhody, které přináší pronájmy na Flatio:

  1. Vyřízení rezervace do 24 hodin od zadání požadavku.
  2. Všechny byty jsou kompletně vybavené.
  3. Žádná kauce, vše bez realitky a vysokých poplatků.
52 000  / 30 dní
1 733  / den
Včetně všech služeb
35 000  / 30 dní
1 167  / den
Včetně všech služeb
od  33 150  / 30 dní
od  1 105  / den
Včetně všech služeb

Bydlení na Praze 7: co je dobré vědět

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky po dobu svého pracovního, výletního nebo studijního pobytu, ale zároveň toužíte mít kousek přírody vždy po ruce? Najděte si na Flatio pronájem bytu v Praze 7, kde najdete nejenom hustě obydlené oblasti s obchodními zónami, ale také přírodní území, a dokonce přírodní rezervaci. Zaskočit si tak můžete ve volném čase o víkendu třeba do botanické zahrady nebo zoologické zahrady.

Jde o lokalitu s velikostí 7,14 km², která je však hustě obydlená – ke konci roku 2017 zde pobývalo 44 034 obyvatel. Chcete být dalším z nich na 2 týdny, měsíc nebo i třeba celý půl rok, který v Praze strávíte? Na Flatio si vyberte vhodný pronájem a ihned po převzetí klíčů můžete v plně vybaveném bytě začít bydlet.


Nejlépe hodnocené byty na Flatio v Praze 7

Když si objednáváte pokoj na hotelu, taky se určitě díváte na jeho hodnocení předchozími uživateli. To samé můžete udělat i u nabídek bydlení na Flatio a vybrat si tak nejlépe hodnocené byty k pronájmu, které se v hlavním městě České republiky nabízí.

Zvolte si pro svůj blížící se pobyt nejlepší byty z Prahy 7 na 14 dní, měsíc nebo třeba i půl roku. A můžete se spolehnout, že si svou návštěvu v samém srdci Evropy skvěle užijete bez nepříjemných překvapení v podobě pomalé WiFi nebo rušných sousedů.

30 000  / 30 dní
1 000  / den
Včetně všech služeb
33 900  / 30 dní
1 130  / den
Včetně všech služeb
od  24 219  / 30 dní
od  807  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu Praha 7 bez realitky a bez kauce

Pronajměte si byt v Praze na 14 dní, 4 měsíce nebo třeba i půl roku s pomocí týmu Flatio. Vše bude rychlé, ušetříte, a navíc nemusíte po příjezdu vůbec nic řešit. Krátkodobé i střednědobé pronájmy na Flatio mají totiž 3 výhody:

  1. Všechny byty jsou kompletně vybavené nábytkem, spotřebiči i příslušenstvím.
  2. Vaše rezervace bude vyřízena nejpozději do 24 hodin od podání žádosti na pronajímatele.
  3. Nemusíte platit žádnou kauci, provize realitce a ani další vysoké poplatky.

Bez realitky

Každý má právo na to, aby si zajistil pronájem bytu v Praze 7 bez realitky a vysokých provizí. Chcete ušetřit i Vy? Obraťte se na Flatio a bydlete pár týdnů nebo i měsíců v hlavním městě České republiky bez zbytečných nákladů navíc. Zaplatíte nám jen 500 Kč za rezervaci vybraného bydlení a pak servisní poplatek podle délky Vašeho pobytu – a to je všechno, nic víc.

Bez kauce

Mysleli jste si, že pronájem bytu v Praze 7 bez kauce je jen sen, který se nikdy nemůže splnit? Na Flatio jsme ho uvedli do reality! Vyberte si z nabídky kompletně zařízených bytů a vložte ušetřené peníze několika měsíčních nájmů do zážitků, které můžete získat v samotném srdci Evropy.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách