Levné zařízené byty k pronájmu v Praze 12 - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Levné zařízené byty k pronájmu v Praze 12
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 12 Vyberte

Pronájem bytu Praha 12

Bydlete v hlavním městě České republiky pár týdnů nebo i měsíců a mějte zároveň přírodu na dosah ruky. Sežeňte si na Flatio střednědobý nebo krátkodobý pronájem bytu v Praze 12 – vše bez vysoké kauce, realitky a vysokých poplatků.

Vyberte si z nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat
Ověřeno službou Trustpilot
4.6

Byty k pronájmu v Praze 12

Rádi byste už při prvním pohledu věděli, kde se nabízené pronájmy v Praze 12 přesně nacházejí? Mrkněte do naší mapky a zorientujete se během chvilky.


Nejnovější byty k pronájmu v Praze 12

Chcete pár týdnů nebo třeba i celý rok bydlet při své blížící se návštěvě hlavního města České republiky v Praze 12, avšak zatím Vás neoslovila žádná z nabídek, které máme na Flatio? Neztrácejte naději, u nás to pořád žije, a proto sledujte aktuálně přidané nejnovější byty k pronájmu ve zvolené oblasti.

Z pohodlí současného domova si pak můžete omrknout svým tempem přiložené virtuální prohlídky, bohaté fotogalerie nebo uživatelská hodnocení všech nabídek a vybrat si ten nejlepší krátkodobý nebo střednědobý pronájem bytu v Praze 12 právě pro Vás. Pak stačí jen provézt rezervaci, vyčkat max. 24 hodin na potvrzení a máte to v kapse.

StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
19. 3. - 23. 3. (5 dní)
800  / noc

3 200  celkem + 480  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Nejlépe hodnocené byty na Flatio v Praze 12

Rádi víte dopředu, do čeho jdete? Nechcete se spoléhat pouze na fotky a virtuální prohlídky? U nás tuto potřebu chápeme a díky tomu si můžete vybrat nejlepší byty z Prahy 12 na Flatio, které jsou seřazené podle hodnocení jejich předchozích uživatelů. Vy tak hned víte, že u těchto nabídek Vás už nic nepřekvapí a po příjezdu můžete začít ihned své nové bydlení využívat.

Vyberte si i Vy nejlépe hodnocené byty k pronájmu na Flatio. S námi se to vyplatí a rezervaci máte vyřízenou do 24 hodin od podání žádosti na pronajímatele.

StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
19. 3. - 23. 3. (5 dní)
800  / noc

3 200  celkem + 480  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Bydlení na Praze 12: co je dobré vědět

Mějte přírodu kousek od domu, i když budete bydlet v hlavním městě České republiky. Stačí se obrátit na Flatio a vybrat si pronájem bytu v Praze 12.

V této malebné lokalitě o velikosti 23,33 km² najdete nejenom obytné plochy s 56 249 obyvateli, ale také řadu lesů a pěknou přírodu. O volných chvílích tak můžete skočit do chráněných území Modřanské rokle nebo třeba Cholupické bažantice a užívat si klidu i pohody. Od centra budete vzdáleni pár kilometrů, avšak vše v dojezdové vzdálenosti MHD nebo autem.

Jaké jsou výhody pronájmu bytu na Flatio?

  1. Ušetříte – žádná kauce, žádné vysoké provize.
  2. Nezdržujete se – do 24 hodin od podání žádosti víte, zda vše klaplo.
  3. Nemusíte kupovat žádné vybavení – byty jsou kompletně zařízené nábytkem i spotřebiči.

Pronájem bytu Praha 12 bez realitky a bez kauce

Sny se mohou stát skutečností. Mysleli jste si, že v Praze neseženete pronájem bez nutnosti využít služeb realitky a placení kauce o výši i několika měsíčních nájmů? Na Flatio to jde. Ať jste pracující, student, dobrodruh nebo digitální nomád, tak výrazně ušetříte a uspořené peníze můžete vložit do návštěvy kulturních akcí, sezení s novými kamarády nebo obchodními partnery či třeba vzdělávacích kurzů.

Bez realitky

Plánujete se při svém pobytu v hlavním městě České republiky zdržet pár týdnů nebo třeba i celý rok? Neplaťte zbytečně realitní kanceláři vysoké provize za sehnání vhodného bydlení. Obraťte se na Flatio a najděte si pronájem bytu v Praze 12 bez realitky a bez vysokých provizí. U nás platíte jen 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek. Žádné další finance z Vás tahat nebudeme.

Bez kauce

Sehnat si pronájem bytu v Praze 12 bez kauce jde na Flatio velmi jednoduše a zvládnete to ve 3 krocích:

  1. Vyberte si podle hodnocení, virtuálních prohlídek a fotek pronájem bytu o různých dispozicích.
  2. Následně si požádejte o jeho rezervaci.
  3. Nejpozději do 24 hodin Vám dá pronajímatel potvrzení, že můžete s bydlením na zvolené období na 100 % počítat.

Pronájmy bytů v dalších lokalitách