Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 3 Vyberte

Pronájem bytu Praha 3

Bydlete při svém blížícím se pobytu v hlavním městě České republiky v blízkosti malebného historického centra. Sežeňte si s pomocí týmu Flatio pronájem bytu v Praze 3 na pár týdnů nebo i měsíců a mějte všechno dění ze srdce Evropy na dosah ruky.

Vyberte si z 512 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty k pronájmu v Praze 3

Chcete pronájem v Praze 3 na 14 dní, měsíc nebo i půl roku? Prohlédněte si na naší mapce všechny nabízené byty ve zvolené oblasti a vyberte si.


Nejnovější byty k pronájmu v Praze 3

Omrkněte nejnovější byty k pronájmu, které byly na Flatio přidány a vyberte si ideální bydlení pro svůj blížící se pobyt. Rozhodnutí Vám usnadní virtuální prohlídky, bohatá fotogalerie a také uživatelská hodnocení.

Jaké jsou výhody pronájmu bytu v Praze 3 na Flatio?

  1. Všechny nabízené byty jsou kompletně zařízené nábytkem i příslušenstvím. Vy je tak můžete začít okamžitě po nastěhování plně využívat.
  2. Počítat můžete s rychlým vyřízením – nejpozději do 24 hodin víte, zda můžete s pronájmem počítat.
  3. Neplatíte žádnou kauci ani vysoké poplatky pro realitní kanceláře.
36 000  / 30 dní
1 200  / den
Včetně všech služeb
od  33 250  / 30 dní
od  1 108  / den
Včetně všech služeb

Bydlení na Praze 3: co je dobré vědět

Bydlete v hlavním městě České republiky 14 dní, měsíc nebo třeba i půl roku bez starostí o to, že Vám něco bude chybět. Vyberte si na Flatio ideální byt o různých dispozicích – podle Vašich potřeb a vkusu.

Všechny byty v nabídce jsou u nás kompletně vybavené nábytkem, spotřebiči i dalším příslušenstvím. Vy tak ihned po příjezdu můžete začít okamžitě bydlet a nečeká na Vás žádné zdržování v podobě nákupu rychlovarné konvice nebo hledání nejbližší prádelny.

Na území o rozloze 6,49 km² žije dle údajů z konce roku 2017 celkem 74 559 obyvatel, kteří to mají kousek k Televizní věži na Žižkově nebo třeba i Národnímu památníku na Vítkově. Toužíte bydlet v této lokalitě? Vyberte si ideální pronájem na Flatio a požádejte si o rezervaci. Pronajímatel Vám dá nejpozději do 24 hodin vědět, zda s bytem můžete počítat.


Nejlépe hodnocené byty na Flatio v Praze 3

Čeká na Vás ještě stále rozhodnutí, kde budete bydlet při svém pobytu v hlavním městě České republiky?

Na Flatio víme, jak je hodnocení pronájmů reálnými uživateli důležité při Vaší konečné volbě. A proto si u nás můžete vyfiltrovat nejlepší byty v Praze 3 a vybrat si nejlépe hodnocené byty k pronájmu, které vybraná lokalita nabízí.

Je pro Vás důležitá stabilnost WiFi připojení nebo třeba klidní sousedi? Vytvořte si obrázek o zvoleném bydlení podle zkušeností předchozích nájemníků, ať máte jistotu, že je to ideální pronájem právě pro Vás.

34 900  / 30 dní
1 163  / den
Včetně všech služeb
36 000  / 30 dní
1 200  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu Praha 3 bez realitky a bez kauce

Pokud Vás čeká návštěva Prahy z důvodu pracovní cesty, studijního pobytu nebo třeba plánujete jen déletrvající výlet, tak určitě sháníte vhodné bydlení.

Chcete se vyhnout rušným kolejím nebo předraženým hotelům či penzionům? Volte pro hledání Flatio a sežeňte si střednědobý nebo krátkodobý pronájem na pár týdnů, měsíc nebo třeba i půl roku. S námi to jde rychle, jednoduše a zvládnete to z Číny nebo i Ameriky. Stačí vám k tomu připojení k internetu.

Pronájmy na Flatio mají 3 základní výhody:

  1. Všechny byty mají kompletní vybavení – nábytek, spotřebiče nebo třeba i WiFi.
  2. Rezervaci máte vyřízenou do 24 hodin od podání žádosti – žádné zbytečné zdržování.
  3. Vše zvládneme bez kauce a realitky – výrazně ušetříte.

Bez realitky

Pronájem bytu v Praze 3 jde sehnat i bez realitky a bez vysokých provizí, které si shrábne do kapsy makléř. Na Flatio si od Vás vezmeme jen 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek podle Vaší plánované délky pobytu. Nic víc.

Bez kauce

Ušetřete s pomocí týmu Flatio na bydlení v hlavním městě České republiky. Sežeňte si pronájem bytu v Praze 3 bez kauce a využijte uspořené peníze pro poznávání zdejší kultury, návštěvu akcí nebo posezení s novými přáteli.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách