Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 14 Vyberte

Pronájem bytu Praha 14

Srdce Evropy čeká, až ho objevíte! Vycestujte do hlavního města ČR za studiem, prací nebo třeba na výlet. S Flatio si sežeňte pronájem bytu v Praze 14 a mějte jistotu, že budete bydlet v pohodlném domácím prostředí.

Vyberte si z 512 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty k pronájmu v Praze 14

Mapka od Flatio Vám pomůže ve snadné orientaci v aktuálně volných pronájmech bytů v Praze 14.


Nejnovější byty k pronájmu v Praze 14

Cestujete do Prahy na pár týdnů nebo i měsíců kvůli školy, práci nebo třeba na výlet? Prohlédněte si, jaké jsou nejnovější byty k pronájmu na Flatio a vyberte si bydlení podle svého vkusu. S pomocí virtuálních prohlídek si usnadníte volbu, protože si budete moci omrknout nabízený byt ve všech jeho koutech vlastním tempem. Pronájem bytu v Praze 14 je díky našemu týmu snadný a Vy navíc ušetříte – neplatíte žádné kauce ani vysoké provize.

18 900  / 30 dní
630  / den
Včetně všech služeb
Byt k pronájmu - Praha 14
Ověřeno společností Flatio · Ověřeno nájemníky ·
6 hodnocení

Pronájem bytu Praha 14 bez realitky a bez kauce

Utrácejte své peníze smysluplně, když se chystáte vyrazit na 2 týdny, měsíc nebo třeba i celý jeden rok na návštěvu hlavního města České republiky. Už není potřeba žít ve stereotypu a platit za drahé hotely nebo penziony, když vyrazíte za hranice své domoviny. Na Flatio si vyberte ideální pronájem bytu v Praze 14 bez kauce a nesmyslných poplatků pro realitní kanceláře.

Bez realitky

Pronájem bytu v Praze 14 bez realitky i bez vysokých provizí pro makléře už není jen pohádka, která se Vám nemůže nikdy splnit. Na Flatio si zvládnete sehnat plně zařízené bydlení podle svých představ na pár týdnů i měsíců pouze s nutností uhradit 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek. Nic víc!

Bez kauce

Platba kauce o výši i několika měsíčních nájmů se Vás na Flatio netýká. U nás totiž žádnou neplatíte! Díky tomu výrazně ušetříte a uspořené peníze můžete investovat do poznávání Prahy, návštěvy nejrůznějších akcí nebo setkávání s novými přáteli.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách